Antasya Residence adres bilgileri!

Antasya Residence adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Ant Yapı projesi olan Antasya Residence Ümraniye'de yükseliyor

Antasya Residence adres bilgileri!

Antasya Residence adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Ant Yapı projesi olan Antasya Residence Ümraniye'de yükseliyor. Proje 617 bağımsız bölümden meydana geliyor. Antasya Residence 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Antasya Residence daire büyüklükleri ise 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Antasya Residence 50 dönüm arazi üzerinde yer almakta olup, 42 katlı bir şekilde yükseliyor. Antasya Residence daire sahiplerine birçok sosyal imkan sunuyor. Sunulan imkanlar arasında avlu, park alanı, kapalı otopark, teknik mahaller, yönetim ofisleri, lobi ve yüzme havuzu yer alırken, diğer özellikleri arasında da çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Antasya Residence projesinin 2015 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor. İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Residence Ümraniye'de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Residence nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü'nün ortasında, İstanbul'un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Residence Ataşehir ve Ümraniye'ye komşu konumda bulunuyor.

Antasya Residence adres bilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul.
Antasya Residence iletişim bilgileri: 0 216 630 68 68

Proje Bilgisi: Antasya Residence