Antasya Residence fiyatları 350 bin TL!

Ant Yapı Antasya Residence Ümraniye'de hayata geçiriliyor. Proje, 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Antasya Residence fiyatları 350 bin TL!

22 Mart 2014 / Emlakwebtv
Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Antasya Residence projesi, İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Toplam 617 konuttan meydana gelen Antasya Residence 42 katlı tek kule şeklinde yükseliyor. Antasya Residence'ta satılık daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor. Antasya Residence projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Ant Yapı Antasya Residence projesinden konut sahibi olanlara yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar sunuluyor. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Antasya Residence fiyatları 2014 Mart ayı güncellemelerine göre; 350 bin TL’den başlıyor. Antasya Residence ödeme planı kapsamında ise hem banka kredisi hem de firma bünyesinde taksitlendirme imkanı sağlanıyor. Antasya Residence teslim tarihi olarak da 2015 yılı veriliyor.

Antasya Residence nerede?
Antasya Residence İstanbul Anadolu yakası Ümraniye’de Ant Yapı tarafından konumlandırılıyor. Antasya Residence adres ilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul

Antasya Rezidans iletişim bilgileri
Tel: 0216 630 68 68
Web: www.antasya.com.tr

 

Antasya Residence projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Antasya Residence