Antasya Residence örnek daire görüntüleri

Ant Yapı projesi olan Antasya Residence örnek daire görüntülerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Antasya Residence örnek daire görüntüleri

Ümraniye'de konumlandırılan Antasya Residence projesi 50 dönüm arazi üzerinde toplam 617 adet daireden meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Antasya Residence satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. Antasya Residence satışlarına başlanmış olup, 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Antasya Residence projesinin özellikleri de dikkat çekiyor. Antasya Residence satılık daire sahibi olanlar avlu ve park alanı, kapalı otopark, teknik mahaller, yönetim ofisleri gibi imkanların dışında; yüzme havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, buhar odası ve sauna gibi hizmetlerden faydalanabiliyor. Antasya Residence satışlarına başlamış olup, Antasya Residence fiyat ve ödeme bilgilerine Antasya Residence satış ofisinden ulaşabilirsiniz.

Antasya Residence nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Residence Ümraniye'de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Residence nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü'nün ortasında, İstanbul'un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Residence Ataşehir ve Ümraniye'ye komşu konumda bulunuyor.

Antasya Residence adres bilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul.

Antasya Residence iletişim bilgileri
0 216 630 68 68

Antasya Residence örnek daire görüntüleri!

antasya residence

antasya residence

antasya residence

 

Proje Bilgisi: Antasya Residence