Antasya Residence

Ant Yapı projesi olan Antasya Residence Ümraniye’de 50 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor

Antasya Residence

Ant Yapı projesi olan Antasya Residence Ümraniye’de inşa ediliyor. Antasya Residence 50 dönüm arazi üzerinde yer almakta olup, 42 katlı bir şekilde yükseliyor. 617 bağımsız bölümden meydana gelen Antasya Residence 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Antasya Residence daire büyüklükleri ise 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. Antasya Residence daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Antasya Residence tarafından konut sahiplerine sunulan hizmetler arasında avlu, park alanı, kapalı otopark, teknik mahaller, yönetim ofisleri, lobi ve yüzme havuzu yer alırken, diğer özellikleri arasında da çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Ümraniye’de konumlandırılan Antasya Residence lansmanı 14 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilmiş olup, aynı gün Ant Yapı tarafından hayata geçirilen diğer iki projenin de lansmanı gerçekleştirilmişti. Antasya Residence projesinin 2015 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor. Modüler sistemin bulunduğu Antasya Residence konut sahipleri istedikleri büyüklükte dairelere sahip olabiliyor. 74 metrekare büyüklüğünde 1+1 ve 110 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireleri bu şekilde diledikleri şekilde büyütebiliyor.

Antasya Residence fiyatları ve ödeme planı
Antasya Residence satılık daire almak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Banka kredili ve firma bünyesinde de taksitlendirmenin yapıldığı Antasya Residence ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat yüzde 75 banka kredisi şeklinde oluyor. Ayrıca Antasya Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde vade farksız 2016 yılına kadar devam eden taksit seçeneği sunuluyor. Satışların devam ettiği Antasya Residence fiyatları son güncellemelere göre 350 bin TL’den başlıyor ve Antasya Residence teslim tarihi olarak 2015 Ekim ayı veriliyor.

Antasya Residence nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlananAntasya Residence Ümraniye’de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Residence nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü’nün ortasında, İstanbul’un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Residence Ataşehir ve Ümraniye’ye komşu konumda bulunuyor. Antasya Residence adres ilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul.

Antasya Residence iletişim bilgileri
Antasya Residence projesi hakkında detaylı bilgileri Antasya Residence satış ofisinden alabilir, kişiye özel ödeme seçeneklerini 0 216 630 68 68 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Antasya Residence