Antasya Residence

Ant Yapı projesi olan Antasya Residence Ümraniye'de yükseliyor

Antasya Residence

Ant Yapı projesi olan Antasya Residence Ümraniye'de yükseliyor. Antasya Residence 50 dönüm arazi üzerinde yer almakta olup, 42 katlı bir şekilde yükseliyor. 617 bağımsız bölümden meydana gelen Antasya Residence 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Antasya Residence daire büyüklükleri ise 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Antasya Residence daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Antasya Residence tarafından konut sahiplerine sunulan hizmetler arasında avlu, park alanı, kapalı otopark, teknik mahaller, yönetim ofisleri, lobi ve yüzme havuzu yer alırken, diğer özellikleri arasında da çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Antasya Residence projesinin 2015 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor. Modüler sistemin bulunduğu Antasya Residence konut sahipleri istedikleri büyüklükte dairelere sahip olabiliyor. 74 metrekare büyüklüğünde 1+1 ve 110 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireleri bu şekilde diledikleri şekilde büyütebiliyor.

İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Residence Ümraniye'de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Residence nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü'nün ortasında, İstanbul'un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Residence Ataşehir ve Ümraniye'ye komşu konumda bulunuyor.

Proje Bilgisi: Antasya Residence