Antasya Residence'de hayat başladı

Ant Yapı tarafından TEM Ümraniye kavşağında hayata geçirilen Antasya Residence'de yaşam Kasım ayında başladı

Antasya Residence'de hayat başladı

Ümraniye TEM kavşağında Ant Yapı imzasıyla inşa edilen Antasya Residence'de yaşam Kasım 2015 tarihinde başladı. Proje, Anadolu yakasının yeni ticari ve merkezi bölgesi olarak kabul edilen Ümraniye'nin 1. ve 2. köprü bağlantılarına oldukça yakın bir bölgesinde yer alıyor. 

Antasya Residence projesi
50 dönümlük bir alan üzerinde, konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma konut ve yaşam alanı olarak inşa edilen Antasya Residence, 42 kat üzerinde 617 bağımsız bölümden oluşuyor. Bu konut bloğuna ek olarak, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, yönetim ofisleri, teknik mahaller, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzları ve çocuk havuzlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, sauna ve buhar odalarından oluşan sosyal tesisleriçeren Antasya Residence'de kısa ve uzun dönemli kıralık konut olanağı da sunuluyor. 

Lüks servisli Residence Daire konsepti
Antasya Residence projesinin en ilgi çeken boyutu ise Ant Yapı ile Frasers Hospitality arasında geçtiğimiz aylarda yapılan bir anlaşma sonrasında, proje bünyesinde yer alan 80 konutun, Fraser Place Antasya İstanbul ismi ile Lüks Servisli Residence Daireler içeriyor olması. Bu konsept ile 7 yıldızlı otel konforunun sunulduğu projenin "Lüks Servisli Residence Daireler" bölümünde, profesyonel güvenlir, concierge, business centre, yiyeck ve içecek hizmetleri yanında kat ve teknik hizmet servisleri de 24 saat boyunca hizmet verecek 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antasya Residence