Antasya Residence'den "lüks servis" anlaşması

Ant Yapı tarafından Ümraniye'de inşa edilen Antasya Residence, Frasers Hospitality ile lüks servisli hizmet anlaşması imzaladı

Antasya Residence'den

Ant Yapı, Ümraniye'de hayata geçirdiği Antasya Residence'de "lüks servis" hizmeti sunmak için, dünyanın dev konaklama grubu Frasers Hospitality ile anlaşma imzaladı. 7 yıldızlı otel konforunun dünyaca ünlü markası Frasers Hospitality ile yapılan anlaşma ile birlikte, Anthill Residence projesinde olduğu gibi Antasya Residence'ta da 24 saat konforlu hizmet sunulacak. Markanın sunduğu hizmetler arasında resepsiyon, profesyonel güvenlik, concierge, business centre, kat hizmetleri, teknik hizmetler ve yiyecek-içecek hizmetleri yer alıyor. 

Ant Yapı'dan lüks hizmet anlaşması
Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay ile Frasers Hospitality CEO’su Guus Bakker tarafından imzalanan Frasers Hospitality ile Ant Yapı arasında imzalanan anlaşma ile birlikte 80 konut Fraser Place olarak hazırlanacak ve Fraser Place Antasya İstanbul ismiyle markalaşmış olacak. 

 

Antasya Residence'den

Antasya Residence'den

 

Antasya Residence projesi
Ant Yapı tarafından Ümraniye'de hayata geçirilen ve 1. ve 2. Köprü bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken Antasya Residence 50 dönümlü alan üzerinde hayata geçiriliyor. Karma konseptte inşa edilen Antasya, 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan projede, konut bloğunun yanı sıra avlu, park alanı ve otopark gibi sosyal imkanların yanı sıra, havuzlar ve spor alanları yer alıyor.

Antasya'da geri sayım
Projede teslimler Ekim ayı sonunda gerçekleştirilecek. Projede yaşamın başlamasının hemen ardından profesyonel yönetim ve işletme hizmetleri ve uzun dönem kiralamalar için fırsatlar sunulmaya başlanacak. 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antasya Residence