Antasya Ümraniye fiyatları!

Önümüzdeki Ekim ayında teslimleri yapılacak olan Antasya Ümraniye fiyatları minimum 400 bin TL’den başlıyor

Antasya Ümraniye fiyatları!

Ant Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası’nın Ümraniye ilçesinde hayat bulan Antasya Residence’ta teslimlerin 2015 yılının Ekim ayında başlaması bekleniyor. Proje içerisinde rezidans, ofis ve alışveriş merkezine yer veriliyor.

Toplam 617 adet bağımsız birimden meydana gelen Antasya Ümraniye’de  1+1 dairelerin alanı 74 metrekare ve 2+1 dairelerin alanı ise 110 metrekare olarak tasarlanıyor. Projenin üst katlarındaki daireler şehir ve orman manzarasına hakim.

Antasya Ümraniye Evleri’nin sosyal donatıları içerisinde; avlu, park alanı, kapalı otopark, lobi hizmeti, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, oyun sahaları, sauna ve buhar odası yer alıyor.

Kişiye özel farklı ödeme seçenekleri sunulabilen Antasya Ümraniye fiyatları minimum 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden vadeli ödeme ile daire satın alınabileceği gibi peşin ödeme de yapılabiliyor.

İstanbul’un yeni finans merkezi olarak tanımlanan bölgesinde yükselen Antasya Residence, Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü’nün ortasında, çevre yolları ve Ataşehir’e de yakın mesafede.