Antasya Ümraniye satılık daire

Antasya Residence Ümraniye'de satılık daire satışları devam ediyor

Antasya Ümraniye satılık daire

Ümraniye Antasya projesi Ant Yapı tarafından 50 dönüm alan üzerinde inşa ediliyor. 42 katlı tek blok şeklinde yükselen Antasya projesi 617 adet daireden meydana geliyor ve bu daire büyüklükleri 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan Antasya Residence özellikleri arasında avlu ve park alanları, kapalı otopark, teknik mahalleer, yönetim ofisleri yer alıyor. Bunların dışında Antaya satılık daire sahibi olanlar lobi ve yüzme havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve sauna ile buhar odasından oluşuyor.

Modüler sistemin bulunduğu Antasya Residence konut sahipleri istedikleri büyüklükte dairelere sahip olabiliyor. 74 metrekare büyüklüğünde 1+1 ve 110 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireleri bu şekilde diledikleri şekilde büyütebiliyor.

Antasya projesi teslim tarihi
Antasya Residence projesinin 2015 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor.

Antasya nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Residence Ümraniye’de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Residence nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü’nün ortasında, İstanbul’un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Residence Ataşehir ve Ümraniye’ye komşu konumda bulunuyor.

Antasya adres bilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul.

Antasya iletişim bilgileri
0 216 630 68 68