Antasya'da teslimler Ekim'de!

Antasya'da teslimler Ekim'de başlayacak. Projede çalışmalar hızla devam ediyor

Antasya'da teslimler Ekim'de!

Antasya’da açılır kapanır yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna gibi imkanlar bulunuyor.

Ümraniye’de yer alan Antasya Ant Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana gelen Antasya satılık daire büyüklükleri 44 metrekare ile 67 metrekare arasında değişiyor. 8 bin metrekare alan üzerinde yer alan Antasya’nın Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Antasya ödeme planı
Antasya ödeme planı kapsamında yüzde 1 KDV avantajına sahip olup, banka kredisi kullanmadan doğrudan Ant Yapı'ya borçlanmak isteyenler ise yüzde 25'i peşin ödedikten sonra kalanı 2016 sonuna kadar vadelendirilebiliyor. Daha uzun vade seçenekleri için anlaşmalı bankalardan Ant Yapı garantörlüğü ile 120 aya kadar taksit seçeneklerinden yararlanılıyor.

Antasya nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlanan Antasya Residence Ümraniye'de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alıyor. Antasya Residence adres bilgileri şöyle; Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi No:11 34768 Ümraniye/İstanbul

Antasya iletişim bilgileri
Telefon : 0216 630 68 68
Web : http://www.antasya.com.tr/

 

 

Firma Bilgisi: Ant Yapı