Antepia, Agora Meydanı’nda kiralık mağazalar

Gaziantep’in en büyük konut projesi Antepia’nın Agora Meydanı’nda kiralamalar için ön talep alınmaya başlandı

Antepia, Agora Meydanı’nda kiralık mağazalar

2 Eylül 2012 / Emlakwebtv
GAP’tan sonra sonra Güneydoğu Anadolu’nun enbüyük yatırımı ve Gaziantep’in en büyük konut projesi Antepia’da yer alan Agora Meydanı’ndaki mağazalarda kiralamalar için ön talep alınmaya başlandı. 1 Eylül’de başlayan ve 15 Eylül’e kadar devam edecek ön talep sonrasında, Agora Meydanı’nda Gaziantep’in en seçkin ve önemli markaları yer alacak.
Sinpaş Yapı, Paralel Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen 3 bin 740 konutluk Antepia prrojesinde yar alan Agora meydanı, etrafında eşsiz bir manzara sunan  gölün kenarında, 32 adet değerli mağazadan oluşuyor. 6 ay sonra faaliyete geçecek olan Agora Meydanı, farklı mimarisi ile Gaziantep’in en önemli tarihi ve kültürel değerlerinin yorumlanmış yeni meydanı olacak.  
Gaziantep’in geçmişten gelen açık alışveriş anlanları ve tarihi dokusundan ilham alınarak tasarlanan Agora Meydanı, Gaziantepliler’in keyifli vakit geçirebilecekleri, temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aynı zamanda yöresel tadları ve markaları bulabilecekleri yepyeni bir yaşam alanı olacak.
Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı imzası taşıyan Antepia’nın Agora Meydanı’nda süpermarket, göl manzaralı restoran, Gaziantep’lilerin yeni buluşma mekanı olacak cafeler, dekorasyon trendlerini takip edebilecekleri seçkin markalar, ayrıca temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri eczane ve elektronik gibi mağazalar yer alacak.

Yoğun ilgi “Ön Talep” Toplamaya Yöneltti
Antepia Agora Meydanı’ndaki 32 mağazanın kiralanmasına yönelik gelen yoğun talep sebebi ile 01 Eylül – 15 Eylül tarihleri arasında “Ön Talep” sürecine başlandı. 3 bin 470 konuttan oluşan ve tümü tamamlandığında yaklaşık 15 bin kişinin yaşayacağı Gaziantep’in en büyük projesi Antepia’da 6 ay sonra yaşam başlayacak. Gaziantep’te yaşayan ve şehrin en  seçkin  ailelerini bir arada buluşturan Antepia projesinin Agora Meydanı yeni çekim merkezi olacak. 

Proje Bilgisi: Antepia