Antepia bölgedeki liderliğini koruyor

TSKB Gayrimenkul Değerlendirme’nin ‘Gaziantep Bölge Değerlendirme’ raporuna göre Antepia projesinden sonra bölgede inşaat sayısı arttı

Antepia bölgedeki liderliğini koruyor

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Satışına başlandığı günden bu güne bölgeye değer katan Antepia projesinde, konut satışları Yakut ve Zümrüt Mahallelerinde devam ediyor. 219 bin 200 TL ile 1 milyon 811 bin 500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan zengin konut seçeneklerine sahip Antepia’nın, 5 ay sonra ilk etabı Safir Mahallesi’nde yaşam başlayacak.   

Gaziantep’te gayrimenkul sektörünün gelişim nedenlerini inceleyen TSKB Gayrimenkul Değerlendirme’nin ‘Gaziantep Bölge Değerlendirme’ raporununa istinaden Paralel Yapı Genel Müdürü Hayri Özhelvacı “Bugün yaklaşık 1 milyon 830 bin kişilik nüfusa ulaşan Gaziantep’in gayrimenkul piyasasındaki hareketliliği, sanayi ve ticaretteki başarısından, ülke ekonomisinden aldığı yüksek paydan ve elbette şehrin gelişen noktalarında doğru konut projelerinin yapılanmasından kaynaklanıyor” dedi.

Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı ortaklığıyla, Antepia projesini doğru zamanda ve doğru noktada gerçekleştirmenin başarısını bugün daha net gördüklerinden bahseden Özhelvacı; “Antepia projemiz bölgede bir değişimi ve dönüşümü sağladı. Bunu şehrimiz ile ilgili hazırlanan raporlarda da görüyoruz. Projemiz konut alıcısına her geçen gün daha da değerlenen bir bölgede yatırım yapma şansı sunuyor” diye vurguladı.

Açıklamasında daire fiyatlarında bir güncellemeye giderek, artış yapılacağının sinyallerini veren Özhelvacı, vade farksız 55 ay ödeme planının Antepialı olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu vurguladı.

Bugüne kadar Gaziantep’in en seçkin ailelerinin ev sahibi olduğu ve tamamlandığında yaklaşık 15 bin kişinin yaşayacağı Antepia projesinde, Mart 2013’te yaşam başlıyor. Birinci etap olan Safir Mahallesi’nin inşasının büyük oranda tamamlandığı projede, Zümrüt ve Yakut Mahallelerinde 2+1 dairelerden başlayıp 9+2 yalıya kadar uzanan farklı tipte zengin konut seçenekleri yer alıyor. Konut fiyatları ise 219 bin 200 TL ile 1 milyon 811 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.antepia.com.tr adresini tıklayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Antepia