Antepia'da yaza merhaba

Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı ortak projesi Antepia'da "Yaza Merhaba" etkinliği düzenlendi. Türkiye'nin en büyük biyolojik göletinin kıyısında gerçekleşen etkinlikte, yazın gelişi bir yemek ile kutlandı

Antepia'da yaza merhaba

2 Haziran 2014/Emlakwebtv
Güneydoğu'nun temalı en büyük projelerinden birisi olan Antepia'da yazın gelişi "brunch" etkinliği ile kutlandı. Sinpaş ve Paralel yapı ortaklığıyla hayata geçirilen projede, yaz aylarında havuzlar, fitness salonu, açık hava yürüyüş yolları ve yeni sosyal donatılar hizmete açılacak

Antepia’lıların önümüzdeki sıcak günleri karşılayacağı “Geleneksel Yaza Merhaba” brunch etkinliği, Agora Meydanı’nda, 31 Mayıs 2014 Cumartesi günü Paralel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu ve Paralel Yapı Genel Müdürü Hayri Özhelvacı katılımı ile gerçekleşti. Gaziantep’in geçmişinden gelen açık alışveriş alanları ve tarihi dokusundan ilham alınarak tasarlanan Agora Meydanı, Gazianteplilerin keyifli vakit geçirebilecekleri, temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni bir buluşma adresi olarak geliştirildi.Göl manzarasına sahip 2000 metrekarelik geniş Agora Meydanı’ndaki brunch etkinliğinde yaklaşık 900 kişi bir araya gelme şansı yakaladı.

Havaların ısınması ve okulların kapanış tarihinin yaklaşmasıyla Antepia’da tatlı bir taşınma telaşı yaşanıyor; projenin mevcut etaplarında yaşayanlar, önümüzdeki günlerde yerleşmeyi planlayanlar ve yeni etaplardan ev almayı düşünenler dahil tüm Antepialı’ların sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürmesi için yeni sosyal alanların düzenlenmesi devam ediyor.

 Sosyal olanakları ve keyifli yaşam alanlarıyla Gaziantep’teki hayata yeni bir soluk ve kalite getiren Antepia’da, 616 konutluk Safir Mahallesi’nde ev teslimleri tamamlandı; Yakut ve Zümrüt Mahallelerinde ise ev teslimleri devam ederken, kalan dairelerin satışları da avantajlı vade koşullarıyla devam ediyor.

Toplamda 3 bin 470 konutun yer aldığı,  560 bin metrekarelik alanın yüzde 85’i yeşil alan olan Antepia’da, 117 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde daire seçenekleri bulunuyor. 

Toplamda 3 bin 470 konutun yer aldığı,  560 bin metrekarelik alanın yüzde 85’i yeşil alan olan Antepia, 75 bin metrekarelik, Türkiye’nin en büyük biyolojik göleti, göl kenarında konumlanan meydanları, göz kamaştıran peyzajı ile dikkat çekiyor.

Zengin sosyal olanakları ve yeşil alanlarıyla da Güneydoğu’da ilklere imza atan Antepia’da bu yaz yeni sosyal donatılar devreye girecek. Antepialılar, yaz sıcaklarında projelerindeki havuzlardan da yararlanma imkanına kavuşacak.

Yine çok yakında fitness salonunun açılacağı Antepia’da ayrıca açıkhavada yeşilin ve doğanın içinde spor yapma imkanı bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Antepia