Antmono Ümraniye'de yükselecek!

Ant Yapı'nın tek bloktan meydana gelecek olan yeni projesi Antmono Ümraniye'de yükselecek

Antmono Ümraniye'de yükselecek!

Ant Yapı'nın tek bloktan meydana gelecek olan yeni projesi Antmono Ümraniye'de yükselecek. Proje için çalışmalar ise hızla devam ediyor. 

Modüler sistemle birleştirilebilir daireler

Üçünçü Köprü bağlantı yollarının merkezinde yer alacak olan Ümraniye Antmono'da tek blokta 11 kat ve 78 adet bağımsız birim bulunacak. Standart kat planları üzerinde 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alacak ve aynı zamanda birleştirme imkanı sunulan modüler sistem ile birlikte 4+1'e dönüştürülebilecek daireler olacak. 

Orman ve havuz manzarasına hakim daireler

Antmono projesinde her daireye kendine ait bir depo ve 3+1 ve 4+1 tipi dairelere de ikişer araçlık park alanı sunulacak. Projenin zemin katındaki bütün daireler ise teraslı olarak inşa edilecek. Bu daireler bir kısmı orman diğer kısmı ise havuz manzarasına sahip olacak. Projede fitness, havuz, bahçe, kafe ve çocuk alanlarına yer verilecek. 

Yatırım değeri 30 milyon dolar

Son yılların ulaşım projeleri ile değeri artan bölgesi Ümraniye'de yükselecek olan Antmono konumu ile de dikkat çekecek. Ümraniye'nin son zamanlarda artan yol yatırımları, ulaşım projeleri ile yeni finans ve yaşam merkezine dönüştüğünü belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, önümüzdeki dönemde planlanan, 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin hayata geçmesinden sonra bölgenin daha da değerli olacağını söyledi. Okay, yatırım değeri 30 milyon dolar olan Antmono projesini 2017 yılının sonunda teslim etmeyi planladıklarını belirtti. 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: antmono