Antplato fiyatları

Antplato fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor

Antplato fiyatları

Antplato fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. 250 adet ofisten meydana gelen Antplato Residence her katta 8 birimden oluşacak şekilde tasarlanıyor. Antplato, 35.000 metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor ve 10.000 metrekare modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip. Yurtdışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı, Türkiye'deki ilk ofis projesini Halkalı'da gerçekleştiriyor.

Yatırım değeri 50 milyon Dolar olan proje, 25 kattan ve 180 modüler birimden oluşuyor. Bunun yanında ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla buluşturuyor. 

Antplato'da 80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister "home office" olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

Antplato fiyatları
250 adet ofisten meydana gelen Antplato Residence her katta 8 birimden oluşacak şekilde tasarlanıyor. 24 ay sonra teslim edilmesi planlanan Antplato fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Antplato fiyatları buna bağlı olarak 4 bin 500 TL'den başlıyor.