Antplato Halkalı fiyatları 438 bin TL'den başlıyor!

İstanbul Halkalı'da Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen Antplato fiyatları 438 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Antplato Halkalı fiyatları 438 bin TL'den başlıyor!

Ant Yapı güvencesiyle yükselen Antplato Halkalı fiyatları 438 bin TL'den başlıyor. Antplato teslim tarihi olarak ise 2016 yılı Aralık ayını planlıyor. 

180 adet bağımsız birimden meydana gelen Antplato projesi 7 bin metrekare arazi alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede bağımsız birimlerin alanları ise 80 metrekare ila 172 metrekare arasında değişiyor. 

Antplato fiyatları 438 bin TL'den başlıyor 907 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projeden ev almak isteyenler yüzde 25 peşin ödeme yaparak, kalan bedeli 2017 yılı sonuna kadar vade yapabiliyor. Daha uzun vade isteyenler için ise anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabiliyor. 

Antplato projesinin sakinlerine sunacağı sosyal donatılar arasında; fitness merkezi, restoran, güvenlik, kafe, kapalı otopark ve kameralı güvenlik yer alıyor. Rezidans hizmetlerinin de sunulacağı projede merkezi klima ve merkezi ısıtma gibi özellikler mevcut. 

Basın ekspres Yolu'nda yükselen Antplato projesi, Courtyard Marriott İstanbul Airport Hotel'e komşu konumda yer alıyor. Proje, Halkalı - Kirazlı metro hattı üzerinde yer alan Mimar Sinan istasyonuna ise 300 metre mesafede bulunuyor. 

Toplam 35 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Antplato Halkalı 25 kattan meydana geliyor. Projede, gelişmiş ofis ve hizmet özellikleri olan birimleri kişisel tercihinize göre ofis ya da home ofis olarak kullanabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: antplato