Antplato ofisleri

Antplato ofisleri, Atatürk Havalimanı ile üçüncü havalimanı arasında yer alan Basın Ekspres Yolu üzerindeki konumuyla satışa sunuldu

Antplato ofisleri

Antplato ofisleri, Atatürk Havalimanı ile üçüncü havalimanı arasında yer alan Basın Ekspres Yolu üzerindeki konumuyla satışa sunuldu. Antplato ofisleri, toplam 35.000 metrekare inşaat alanında konumlanıyor ve 10.000 metrekare modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip. Yurtdışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı, Türkiye'deki ilk ofis projesini Halkalı'da gerçekleştiriyor. İstanbul'un "yeni Maslak hattı" olarak değerlendirilen yükselen yatırım bölgesi ve yeni cazibe merkezinde.

Bunun yanında ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla buluşturuyor. Yatırım değeri 50 milyon Dolar olan proje, 25 kattan ve 180 modüler birimden oluşuyor

Antplato'da 80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister "home office" olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

Antplato Residence fiyatları
250 adet ofisten meydana gelen Antplato Residence her katta 8 birimden oluşacak şekilde tasarlanıyor. 24 ay sonra teslim edilmesi planlanan Antplato Residence fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor.Antplato Residence fiyatları buna bağlı olarak 4 bin 500 TL'den başlıyor.