Antplato Residence nerede?

Ant Yapı projesi olan Antplato Residence Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor

Antplato Residence nerede?

Antplato Residence Ant Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor. Antplato Residence 25 bin metrekare alan üzerinde 25 katlı olarak yükseliyor. Antplato Residence teslim tarihi 24 ay sonrası verilirken, Antplato Residence satılık daire fiyatları için lansmana özel fiyatlar devam ediyor. Buna göre toplam 250 adet daireden meydana gelen Antplato Residence fiyatları 5 bin TL’den başlıyor.
Antplato Residence satılık daire sahiplerine resepsiyon, sekreter, çevreye duyarlı sistem, toplantı salonu, gizli kablo sistemleri, yeşil bina özellikleri sunuyor. Yüzde 25 peşinatın alındığı Antplato Residence ödeme planı kapsamında 120 aya kadar taksit imkanı bulunuyor.

Ant Yapı tarafından inşa edilen Antplato projesi Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. 25 katlı olarak tasarlanan Antplato Residence 25 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Modüler sistem şeklinde tasarlanan Antplato projesinde 250 adet ofis bulunuyor. Antplato Residence teslim tarihi olarak 24 ay sonrası veriliyor. Antplato fiyatları ise metrekare birim üzerinden hesaplanıyor ve 5 bin TL’den başlıyor.

Antplato Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında hayata geçirilen Antplato Residence Halkalı’da konumlandırılıyor. E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada yer alan Antplato Residence, Courtyard Marriott İstanbul Airport Otel’e komşu konumda yer alıyor.

Antplato Residence iletişim bilgileri
0216 630 68 68.
www.antplato.com

Antplato Residence projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.