Antplato Residence

Antplato Resindence Basın Ekspres Yolu'nda 25 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Antplato Residence

Ant Yapı projesi olan Antplato Residence Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. 25 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Antplato Residence 25 katlı bir şekilde yükseliyor. 100’er m2’lik birimlerden oluşan Antplato Residence, modüler sistem sayesinde birleştirme yaparak tek katta 800 m2’ye kadar geniş alanlar elde etmek mümkün oluyor.

Antplato Residence özellikleri
-Yeşil bina özelliklerine sahip
-Tüm ofis sahiplerinin kullanabileceği toplantı salonları
-Ortak resepsiyon ve sekreter hizmeti
-Enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sistemler
-Sağlıklı yaşamı destekleyici ve insanların rahat çalışmalarını sağlama amaçlı kapsamlı spor merkezi
-Ortak mekanlarda küçük toplantılar için kullanılabilecek kapalı alanlar
-Gizli kablolama sistemleri
-Tüm ofislerin faydalanabileceği cafe-restoran yerleri

Antplato Residence fiyatları ve ödeme planı
Antplato Residence teslimlerinin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Toplam 250 adet ofisin bulunduğu Antplato Residence projesinde 1 katta 8 bağımsız bölüm bulunuyor. Antplato Residence fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanmakta olup, Antplato Residence satış fiyatları 5 bin TL’den başlıyor. Antplato Residence ödeme planı kapsamında ise yüzde 25 peşinatın alınıyor ve 120 aya kadar taksit imkanı bulunuyor.

Antplato Residence basın toplantısı 14 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleşmiş olup, Antplato Residence hakkında Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay tarafından birtakım bilgiler verildi. Okay; İstanbul Avrupa yakasının son dönemde yıldızı parlayan bölgesi olan ve Atatürk Havalimanı ile yeni yapılacak İstanbul üçüncü havalimanı arasında yer alan Basın Ekspres Yolu üzerinde yer aldığını söyledi. Okay sözlerine şöyle devam etti: “Teslimlerin ise 24 ay süre sonunda yapılması hedefleniyor. Gelişmiş ofis ve hizmet özellikleri bulunan Antplato Projesi’nde rezidans konforunda 250 adet ofis yer alıyor.”

Antplato Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Antplato Residence Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor. Basın Ekspres Yolu’nun E-5 yönünün aynı zamanda Atatürk Havalimanı’na bağlandığı ve bu nedenle havaalanında çalışanların da bu bölgede ikameti tercih ettikleri biliniyor. Ayrıca özellikle konumu dolayısıyla bölge etrafında ofis, alışveriş merkezi ve otel yatırımları büyük bir hızla devam ediyor. Bölgenin merkezi iş alanı olması ve değerlenmenin devam edebilmesi adına, bu aksın daha erişilebilir hale getirilmesi yolunda toplu ulaşım projeleri de geliştiriliyor. Ayamama Deresi projesi de bunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Antplato Residence iletişim bilgileri
Antplato Residence satış ofisi
ne 0216 630 68 68 numaralı telefondan ulaşabilir ya da Antplato Residence detaylı bilgilerine resmi web adresinden ulaşabilirsiniz.