Antplato Resindence fiyatları

Ant Yapı'nın Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Antplato Residence fiyatları haberimiz içerisinde yer alıyor

Antplato Resindence fiyatları

Antplato Residence 25 bin metrekare alan üzerinde 25 katlı bir şekilde inşa ediliyor. Ant Yapı projesi olan Antplato Residence 100’er metrekarelik birimler meydana geliyor ve modüler sistem ile tasarlanıyor. Her katta 800 metrekare yerleşim alanlarının yapılması mümkün olan Antplato Residence yeşil bina özelliği ile dikkat çekiyor. Toplam 250 adet ofisin bulunduğu Antplato Residence tüm ofis sahiplerinin kullanabileceği toplantı odalarına da yer veriyor. Ortak kullanım alanlarında kafeler ve restoranların yer aldığı Antplato Residence satılık ofis sahipleri resepsiyon ve sekreter hizmetlerinden fayda sağlayabiliyor.

Antplato Residence fiyatları
250 adet ofisten meydana gelen Antplato Residence her katta 8 birimden oluşacak şekilde tasarlanıyor. 24 ay sonra teslim edilmesi planlanan Antplato Residence fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Antplato Residence fiyatları buna bağlı olarak 5 bin TL’den başlıyor.

Antplato Residence ödeme planı
Satışların henüz başlamadığı Antplato Residence ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatın alınıyor ve 120 aya kadar taksit imkanı bulunuyor.

Antplato Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Antplato Residence Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor. Basın Ekspres Yolu’nun E-5 yönünün aynı zamanda Atatürk Havalimanı’na bağlandığı ve bu nedenle havaalanında çalışanların da bu bölgede ikameti tercih ettikleri biliniyor. Ayrıca özellikle konumu dolayısıyla bölge etrafında ofis, alışveriş merkezi ve otel yatırımları büyük bir hızla devam ediyor. Bölgenin merkezi iş alanı olması ve değerlenmenin devam edebilmesi adına, bu aksın daha erişilebilir hale getirilmesi yolunda toplu ulaşım projeleri de geliştiriliyor. Ayamama Deresi projesi de bunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Antplato Residence iletişim bilgileri
Telefon: 0216 630 68 68