Antteras Evleri Beylerbeyi

Antteras Evleri Beylerbeyi'nde Ant Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projenin örnek dairelerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Antteras Evleri Beylerbeyi

Beylerbeyi'nde Ant Yapı tarafından inşa edilen Antteras projesi 8 bin 500 metrekare sosyal donatı alanına sahiptir. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks dairelerin bulunduğu Antteras Evleri'nin büyüklüğü 187 metrekare ile 435 metrekare arasında değişiyor. Antteras teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Antteras Evleri'nde yer alan özellikler restoran, kafe, lounge hizmetleri, yüzme havuzu, çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu dışında; SPA, fitness center, tenis kortu, basketbol sahası, oyun üniteleri, spor salonu, barbekü alanı, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor. Ayrıca kuaför ve market de Antteras Evleri kapsamında bulunuyor.

Antteras Evleri nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Ant Yapı tarafından konumlandırılan Antteras Beylerbeyi'nde inşa ediliyor.

Antteras Evleri adres bilgileri: Küplüce Mah. Antteras 34676 Üsküdar İstanbul

Beylerbeyi'nde yer alan Antteras Evleri yol tarifi aşağıdaki gibidir:
1.Çevreyolu'ndan geliyorsanıuz, Altunizade çıkışısını kullanın ve Üsküdar'a ulaşıp Beylerbeyi'ne devam edin. Sağa doğru Beylerbeyi Çamlıca Caddesi'ne girdiğinizde Antteras'a ulaşmış olursunuz.

TEM'den geliyorsanız, ümraniye çıkışını kullanın ve Kısıklı Büyük Çamlıca Caddesi'ne devam edin. Caddenin sonundaki dört yol ağzından sola, Mehmet Akif Ersoy Caddesi'ne dönüp Antteras'a ulaşabilirsiniz.

Antteras Evleri iletişim bilgileri
0216 630 68 68
info@antteras.com
www.antteras.com

Antteras Evleri örnek daire görüntüleri!

Antteras Evleri

Antteras Evleri

Antteras Evleri

Antteras Evleri

Antteras Evleri

Antteras Evleri

 

Proje Bilgisi: Teras Evler