Antteras Küplüce fiyatları!

Antteras Küplüce fiyatları minimum 800 bin dolardan başlangıç gösteriyor

Antteras Küplüce fiyatları!

Beylerbeyi Küplüce’de Ant Yapı tarafından inşa edilen Antteras, konumlandığı bölge açısından dikkat çekiyor. Hem Anadolu Yakası’na hem de Avrupa Yakası’na kolay ulaşım sağlanabilen proje, bölgenin tarihi dokusu dikkate alınarak tasarlanıyor.

28 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde projelendirilen Antteras Küplüce’nin toplam inşaat alanı 33 bin metrekare olarak hesaplanıyor. Toplam 88 adet daireden meydana gelen projede dört farklı tipte blok yükseliyor.

Antteras Beylerbeyi Küplüce’de bulunan 2+1, 4+1 ve 5+1 dubleks dairelerin büyüklüğü 187 metrekare ila 435 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin alanı ise 189 metrekare ila 263 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Toplam sosyal alanı 8 bin 500 metrekare olan Ant Yapı Antteras Evleri’nin sosyal donatıları içerisinde; yüzme havuzu, spa ve fitness merkezi, tenis kortu, oyun üniteleri, oyun sahaları, kafeterya, otopark ve güvenlik hizmeti mevcut.

Antteras Küplüce fiyatları en düşük 800 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da banka kredisi kullanılıyor, farklı vade seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antteras