Antteras

Beylerbeyi Antteras satış fiyatları 875 bin dolardan başlıyor ve firma bünyesinde 2016 yılına kadar vade farksız taksitlendirme yapılıyor

Antteras

Antteras Beylerbeyi’nde Ant Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Antteras proejsi kapsamında 2+1, 4+1, 5+1 dubleksler ile 3+1 daireler bulunuyor. Antteras satılık daire büyüklükleri 187 metrekare ile 435 metrekare arasında değişiyor. 300 metrekare restorasyon alanına sahip olan Antteras teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. 8 bin 500 metrekare sosyal alanı bulunan Antteras projesi kapsamında konut sahiplerine birçok hizmet sunuluyor.

Antteras özellikleri
-Restoran ve kafe
-Lounge
-Yüzme havuzu
-Çocuk havuzu
-Kapalı yüzme havuzu
-SPA ve Fitness merkezi
-Tenis kortu
-Basketbol sahası
-Oyun üniteleri
-Spor salonu
-Barbekü alanı
-Buhar odası ve Türk hamamı
-Kuaför ve market

Antteras fiyatları ve ödeme planı
Antteras satılık daire fiyatları 875 bin dolardan başlamakta olup, Antteras ödeme planı kapsamında hem banka kredisi hem de vade farksız firma bünyesinde taksit imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Antteras ödemeleri yüzde 25 peşinat ve kalan tutar 2016 yılına kadar taksitli bir şekilde yapılıyor.

Antteras nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Ant Yapı tarafından konumlandırılan Antteras Beylerbeyi’nde inşa ediliyor.

Antteras adres bilgileri: Küplüce Mah. Antteras 34676 Üsküdar İstanbul

Antteras nasıl gidilir?
Beylerbeyi’nde yer alan Antteras yol tarifi aşağıdaki gibidir:
1.Çevreyolu'ndan geliyorsanıuz, Altunizade çıkışısını kullanın ve Üsküdar'a ulaşıp Beylerbeyi'ne devam edin. Sağa doğru Beylerbeyi Çamlıca Caddesi'ne girdiğinizde Antteras'a ulaşmış olursunuz.

TEM'den geliyorsanız, ümraniye çıkışını kullanın ve Kısıklı Büyük Çamlıca Caddesi'ne devam edin. Caddenin sonundaki dört yol ağzından sola, Mehmet Akif Ersoy Caddesi'ne dönüp Antteras'a ulaşabilirsiniz.

Antteras iletişim bilgileri
0216 630 68 68
info@antteras.com
www.antteras.com

Antteras Beylerbeyi projesinin detaylı bilgilerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Antteras