API Investment Suudi Arabistan'da

Proje yatırım ve danışmanlığı alanında faaliyet gösteren API Investment, Suudi Arabistan'da düzenlenen JTTX 2015 fuarında büyük ilgi gördü

API Investment Suudi Arabistan'da

Londra ve İstanbul'dan sonra Katar, Dubai, Suudi Arabistan'da ofisler açan API Investment dünyaca ünlü fuarlara damga vurmaya başladı. Son olarak Suudi Arabistan'ın en büyük fuarlarından biri olan JTTX 2015 fuarına katılan API Investment ilgi odağı oldu.

API Investments büyük ilgi gördü
 Gayrimenkul yatırım ve danışmanlığı alanında ulusal ve uluslararası alanda yaptığı çalışmalarla kısa sürede sektörde saygın ve öncü bir konum edinen API Investments, Türkiye'deki en iyi yatırım fırsatlarını, dünyadaki yatırımcılarla paylaşmaya devam ediyor. 4-6 Şubat tarihleri arasında Suudi Arabistan'da JTTX 2015 fuarına katılan API Investment Ceo'su Alper Apaydın:

"Gayrimenkul, yatırımcılara geçmişte büyük kazançlar sağladı, sağlamaya da devam edecek. İstanbul dünyada yükselen bir değer. Bu tür organizasyonlarda Türkiye'yi temsil etmekten, yatırım olanaklarını tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uluslararası arenada var olmak, Türkiye'de gayrimenkulün gelişimi için büyük fırsat." dedi.