Apple Store Zorlu Center ne zaman açılacak?

Apple Store Zorlu Center 5 Nisan cumartesi günü saat 10.00'da açılıyor

Apple Store Zorlu Center ne zaman açılacak?

28 Mart 2014 / Emlakwebtv
Geçtiğimiz Şubat ayında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir görüşme gerçekleştiren Apple CEO’su Tim Cook, Türkiye’de bir Apple Store açmaya hazırlandıklarını açıklamıştı. Apple Store’un Nisan ayında açılacağının müjdesini veren Tim Cook, buradaki konseptin bir ilk olacağını da belirtmişti.

Apple CEO’su Tim Cook, Apple Türkiye çalışmaları hakkında; Türkiye’de 70 bin kayıtlı iOS uygulama geliştiricisi ve 9 bin uygulama olduğunu söyledi. İnsanları eğiterek bunun daha da geliştirilebileceğini dile getiren Cook, “Mağazalarımızda bile eğitime çok önem veriyoruz; biz sadece ürün satmıyor, aynı zamanda onları sevdiriyoruz” dedi.  Apple’ın aksesuarlarının Türkiye’de üretilmesi hususunda çalışmalar yaptıklarını ifade eden Cook, Türkiye’deki Ar-Ge yatırımlarıyla daha yakından ilgileneceklerini söyledi.

Türkiye’de 4 üniversite ile iş birliği yaptıklarını hatırlatan Cook, eğitimin “eşitleyici bir faktör” olduğunu, kendisinin de zengin bir aileden gelmemesine rağmen bu noktaya eğitimle ulaştığını belirterek, “Biz, dijital içeriğin herkese açık hale gelmesini isteyen bir şirketiz” dedi.

 

 Foto Galeri için tıklayınız...

Apple Store Nisan’da Zorlu Center’da
İlk Apple Store, Zorlu Center’da 5 Nisan cumartesi günü kapılarını açmaya hazırlanıyor. Büyük alışveriş merkezinin ortasında bulunan Apple Store; 5 Nisan cumartesi günü saat 10.00’da açılacak olup, Apple Store Zorlu Center, haftanın her günü gece 22.00’’ye kadar hizmet verecek.
Apple Store Zorlu Center adres bilgileri: Koru Sok. No:2 Beşiktaş / İstanbul