Aqua City 2010’da örnek evler hazır

Sinpaş GYO’nun Çekmeköy-Sancaktepe bölgesindeki projesi Aqua City 2010’nun örnek evleri, nasıl bir evde yaşayacağını görmek isteyenleri bekliyor

Aqua City 2010’da örnek evler hazır

10 Aralık 2012 / emlakwebtv
Geliştirdiği projeler ile bulunduğu bölgelere değer katan Sinpaş GYO, 1118 adet konuttan oluşan ve yaklaşık 250 ailenin yaşamaya başladığı Aqua City 2010 projesinde ev teslimlerine devam ediyor. Sakinlerini ağırlamaya başlayan Aqua City 2010’un 2+1 ve 4+1 seçenekli örnek evleri Dekor’S tarafından kendi tasarımı olan birçok ürün ile birlikte, Vanucci, Laure Ashley, Koleksiyon Mobilya, Lienens, Home Sweet Home, Zara Home, İkea ve Mudo Concept gibi markaların ürünleri ile özenle hazırlandı.

Modern, sevimli ve romantik tasarımlar
Aqua City 2010’un Frigya 2+1 örnek evi bebek sahibi bir çift için tasarlandı. Soft renklerle tasarlanan ebeveyn yatak odası evin en romantik köşesi oldu. Pastel renklerden oluşan, patineli-çiçek desenli duvar kağıdı uygulaması ile yatak örtüsü ve kırlent kombinasyonunda göze çarpan uçuk mavi ve krem tonları mekana dingin bir hava hissi veriyor. Yeni bebekleri olan genç çiftler için tasarlanan evde küçük dokunuşlarla zenginleştirilen mekana girişte yer alan ayna ile ferahlık sağlanıyor. Hayatı kolaylaştırmak üzere detaylandırılan mutfak ise keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Frigya dubleks 4+1 örnek evi ise hobi olarak resim ile uğraşan genç kız ve araba, uçak, bisiklet gibi maket hobisi olan 2 genç çocuklu bir aile için modern çizgilerle hazırlandı. Mutfak ve salonu tanımlayan özel tasarım perde paneller mekana girişte şık bir hava katıyor. Merdivende yer alan özel tasarım Charlie Chaplin şapka aydınlatmalar özel olarak seçilen altın rengi çerçeve Charlie Chaplin posteri ile kombinleniyor.

Kolay ulaşım
Özellikle doktor, avukat, mühendis gibi meslek sahipleri ile üst düzey yöneticilerin tercih ettiği Aqua City 2010’da, yaşam alanlarının zenginliği ev sahiplerini bir an önce evlerine taşınma isteği uyandırıyor. Anadolu yakasında planlanan Üsküdar-Ümraniye metro hattında üzerinde bulunan ve Şile Otoyolu’na sadece 1 kilometre mesafede bulunan Aqua City 2010, Şile otoyolu aksındaki önemli konumuyla her yöne rahat ulaşım imkanı sunuyor.

Yüzde 10 peşinatla sahip olabilirsiniz
56 metrekareden 288 metrekareye kadar 63 farklı daire seçeneğinin yer aldığı projede evlerin yaşam alanları göle bakıyor. Fiyat aralığının 322 bin 500 TL ile 1 milyon 199 bin TL arasında değiştiği Aqua City 2010'da yüzde 10 peşinat ve 12 ay sonra yüzde 20, 24 ay sonra yüzde 10 ara ödemeler ve yüzde 60 banka kredisiyle ev sahibi olmak mümkün. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.aquacity2010.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Aqua City 2010