Aqua Florya, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" finalinde

Aqua Florya Alışveriş Merkezi, ICSC’nin düzenlediği "Avrupa Alışveriş Merkezleri' ödüllerinde, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldı

Aqua Florya,

16 Kasım 2013 / emlakwebtv
Yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığını Jones Lang LaSalle'nin üstlendiği Aqua Florya Alışveriş Merkezi, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde Türkiye'den finale kalan tek AVM oldu.

"Avrupa Alışveriş Merkezleri" ödüllerinde bu yıl 6 ülkeden toplam 13 AVM finale kaldı
ICSC'nin 1977'den bu yana her yıl, yeni açılan ve yeniden tasarlanan alışveriş merkezlerini ödüllendirdiği "Avrupa Alışveriş Merkezleri" ödüllerinde bu yıl 6 ülkeden toplam 13 AVM finale kaldı. Açıldığı günden bu güne büyük beğeni toplayan Aqua Florya Alışveriş Merkezi, 45.000 metrekare alanı ile bünyesinde yer alan 140'a yakın ulusal ve uluslararası seçkin markayla yer alıyor.

Aqua Florya, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldığı
Aqua Florya'nın "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldığı yarışmada, ICSC jüri üyeleri Şubat ve Mart aylarında finale kalan projeleri ziyaret ederek değerlendirme yapacak ve ardından ödül alan AVM açıklanacak.

Yarışmayı düzenleyen ve yaklaşık 60 yıldır alışveriş merkezi sektörünün önde gelen birliği olan ICSC'nin 90'dan fazla ülkede 55 bin üyesi bulunuyor.