Aqua Kavaklı nerede?

Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat tarafından hayata geçirilen Aqua Kavaklı Beylikdüzü'nde yükseliyor

Aqua Kavaklı nerede?

Aqua Kavaklı nerede? sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana gelen Aqua Kavaklı satılık daire büyüklükleri 120 ile 304 metrekare arasında değişiyor. 

130 adet daireden meydana gelen Aqua Kavaklı Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Aqua Kavaklı'da teslimler için 2016 yılı veriliyor. Az katlı bir şekilde tasarlanan Aqua Kavaklı 6 blok olarak yükseliyor. Aqua Kavaklı satılık daire sahiplerine fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik, deniz manzarası, sauna ve kameralı güvenlik gibi hizmetler sunuyor. Ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçerin de yer aldığı Aqua Kavaklı Evleri 290 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Aqua Kavaklı nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat tarafından hayata geçirilen Aqua Kavaklı Beylikdüzü'nde yükseliyor. Aqua Kavaklı projesi Fatma Şensoy İlkokulu ve Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakın konumda yükseliyor.

Aqua Kavaklı adres bilgisi : Kavaklı Mahallesi Havadar Sokak No: 12/1 326 Ada 17 Parsel Beylikdüzü - İstanbul 

Aqua Kavaklı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 876 15 80
Web adresi : www.aquakavaklı.com
E-posta adresi : info@aquakavakli.com

 

Firma Bilgisi: Nihal Inşaat, Topçuoğlu Inşaat Ve Akeme Inşaat
Proje Bilgisi: Aqua Kavaklı