Aqua Kavaklı Projesi

Aqua Kavaklı Projesi İstanbul Beylikdüzü'nde 10 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Aqua Kavaklı Projesi

Aqua Kavaklı Projesi İstanbul Beylikdüzü'nde 10 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşan Aqua Kavaklı projesi satılık büyüklükleri ise 120 ile 304 metrekare arasında değişiyor. Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat tarafından yükselen Aqua Kavaklı projesinde 130 adet daire bulunuyor. 

Aqua Kavaklı projesi sosyal donatıları şöyle; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik, deniz manzarası, sauna ve kameralı güvenlik bulunuyor. Aqua Kavaklı projesi daire özellikleri arasında ise ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

 

Aqua Kavaklı Projesi

 

Aqua Kavaklı projesinde fiyatların 290 bin liradan başlaması bekleniyor. Aqua Kavaklı'da kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Projenin fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili detayları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'nde yükselecek olan Aqua Kavaklı projesi az katlı bloklardan oluşuyor. Fatma Şensoy İlkokulu ve Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakınlığı ile dikkat çeken projeye daha çok çocuklu aileler ilgi gösteriyor. Aqua Kavaklı projesinde ön talep toplama süreci ise devam ediyor. 6 bloktan oluşan Aqua Kavaklı teslimlerinin ise 2016 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. 

 

Aqua Kavaklı Projesi

 

Aqua Kavaklı adres bilgisi : Kavaklı Mahallesi Havadar Sokak No: 12/1 326 Ada 17 Parsel Beylikdüzü - İstanbul 

Aqua Kavaklı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 876 15 80
Web adresi : www.aquakavaklı.com
E-posta adresi : info@aquakavakli.com

"Aqua Kavaklı Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Aqua Kavaklı Projesi

Aqua Kavaklı Projesi

Aqua Kavaklı Projesi

Aqua Kavaklı Projesi

Firma Bilgisi: Topçuoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Aqua Kavaklı