Aqua Kavaklı

Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Aqua Kavaklı İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor

Aqua Kavaklı

Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Aqua Kavaklı İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 130 adet dairenin yer aldığı Aqua Kavaklı projesi 10 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Aqua Kavaklı satılık daire büyüklükleri 120 ile 304 metrekare arasında değişiyor. 

Aqua Kavaklı projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik, deniz manzarası, sauna ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer. 

 

Aqua Kavaklı

 

Aqua Kavaklı fiyatlarının ise 290 bin lira ile 890 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Aqua Kavaklı projesi kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Projenin fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'nde inşa edilen Aqua Kavaklı az katlı blokları ile dikkat çekiyor. Fatma Şensoy İlkokulu ve Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakın olan projeye daha çok çocuklu aileler ilgi gösteriyor. Projede ön talep süreci ise devam ediyor. 6 bloktan oluşan Aqua Kavaklı teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. 

 

Aqua Kavaklı

 

Aqua Kavaklı adres bilgisi : Kavaklı Mahallesi Havadar Sokak No: 12/1 326 Ada 17 Parsel Beylikdüzü - İstanbul 

Aqua Kavaklı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 876 15 80
Web adresi : www.aquakavaklı.com
E-posta adresi : info@aquakavakli.com

"Aqua Kavaklı " Başlıklı Haberin Galerisi

Aqua Kavaklı

Aqua Kavaklı

Aqua Kavaklı

Aqua Kavaklı

Firma Bilgisi: Akeme Inşaat
Proje Bilgisi: Aqua Kavaklı