Aqua Marine

Büyükçekmece'de faaliyet gösteren Aqua Marine Ağustos ayından itibaren yeni fiyat uygulamasına geçti

Aqua Marine

Aqua Marine, Ağustos ayından itibaren yeni fiyat uygulamasına geçti. Haftaiçi'ne özel fiyat uygulamaları içeren Aqua Marine'de 5-15 yaş arası giriş 20, bayan girişi 30, bay girişi ise 40 TL olarak uygulanıyor.

Aqua Marine haftasonu
Cumartesi ve pazar günleri için 5-12 yaş grubu ile bayan giriş ücretlerinde herhangi bir değişiklik uygulamayan Aqua Marine'de bayların Cumartesi girişi 45, Pazar girişi ise 50 TL olarak uygulanıyor.

Aqua Marine Servisleri
Aqua Marine, konukları için İstanbul'un çeşitli semtlerinden ücretsiz olarak servis kaldırıyor.  Taksim, Zeytinburnu, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Koca Mustafa Paşa, Şişli, Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Bağcılar, Parseller, Alibeyköy, Gaziosmanpaşa, Çağlayan, Fatih, Bayrampaşa, Küçükçekmece-Cennet, Sefaköy, Şirinevler, Halkalı-Başakşehir, Güngören, Güneşli, Avcılar, Esenyurt Meydan, Beylikdüzü-Beykent'ten hareket eden servisler, Metrobüs Tüyap'a kadar yolcularına ulaşım hizmeti veriyor. 

Aqua Marine
25 adet su kaydırağının bulunduğu Aqua Marine 60 metre uzunluğunda kamikaze, yamaç kaydırağı ve çocuklar için su kaydırakları da bulunuyor. 16 Mayıs Cuma günü 2014 sezonunu açan Aqua Marine animasyon gösterilerinde yoğurt içinde altın bulma, karpuz yeme, sabun köpüğü ile dans aktivitelerinin yanı sıra ünlü sanatçıların konserleri ve DJ performansları da gerçekleştiriliyor.