AquaCity Denizli iletişim bilgileri

Sinpaş AquaCity Denizli satış ofisi iletişim bilgilerini haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

AquaCity Denizli iletişim bilgileri

210 bin 721 metrekare arsa alanı üzerinde Denizli’de Sinpaş Yapı ve Batı ege Gayrimenkul tarafından inşa edilen AquaCity Evleri, 4 etaptan meydana geliyor. AquaCity Denizli projesinin toplam inşaat alanı 319 bin 796 metrekare olup, 1.800 adet daireden oluşuyor. Eski EGS Park’ın olduğu bölgede hayata geçirilen AquaCity Denizli teslim tarihi olarak ilk etap için Haziran 2017 yılı veriliyor.

Sinpaş AquaCity Denizli projesinde 4 farklı yaşam tipi konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Bunlar; AquaTowers, AquaHomes&Gardens, AquaMansion, AquaCity. AquaCity Denizli satılık daire büyüklükleri 72 metrekare ile 241 metrekare arasında değişiyor. Birçok sosyal donatı merkezinin de yer aldığı Sinpaş AquaCity Denizli satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor.

Sinpaş AquaCity Denizli fiyatları
AquaCity Denizli fiyatları 2 bin 150 TL’den başlıyor. Buna göre AquaCity Denizli fiyat listesi 183 bin 600 TL ile 709 bin 100 TL arasında değişiyor.

Sinpaş AquaCity Denizli ödeme planı
Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı AquaCity Denizli ödeme planı kapsamında sıfır peşinat ve şirket bünyesinde 80 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş AquaCity Denizli nerede?
Sinpaş Aquacity Denizli Tanıtım Ofisi: İzmir Asfaltı üzeri 5. Km Adnan Menderes Bulvarı No:185 (Eski EGS Park) Denizli

Sinpaş AquaCity Denizli iletişim bilgileri
www.aquacitydenizli.com.tr