Aquacity Denizli örnek daireleri büyük ilgi görüyor

Ege Bölgesi'nin en dikkat çeken projesi olan Aquacity Denizli örnek daireleri Denizlililerden büyük ilgi görüyor

Aquacity Denizli örnek daireleri büyük ilgi görüyor

Ege Bölgesi'nin en dikkat çeken projesi olan Aquacity Denizli örnek daireleri Denizlililerden büyük ilgi görüyor. 2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Aquacity Denizli projesinde 1.500 TL'den başlayan taksitlerle 48 ay vade farklı ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Aquacity Denizli projesi, güvenliği, birbirinden ünlü markaların yer alacağı Aquamall alışveriş merkezi, yanı başındaki Çam Korusu ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

Aquacity Denizli örnek daireleri büyük ilgi görüyor

Örnek daireler büyük ilgi görüyor

Konforlu bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Aquacity Denizli'de modern tarzda dekore edilen örnek daireler, evini kendi dekore etmek isteyenlere örnek oluyor. Farklı konseptler ile hazırlanan Aquacity Denizli örnek dairelerinde, su ve yeşil temali 1+1 örnek daire denizci konsepti ile tasarlandı. Projede 121 metrekare alana sahip olan 3+1 dairelerin örnek dairesi için ise doğa'dan ilham alındı. 3+1 örnek daire iç mekan malzemeleri doğanın ton ve dokularını yansıtıyor.

Aquacity Denizli örnek daireleri büyük ilgi görüyor

 

AquaMall ile dünyanın en ünlü markaları Denizli'ye geliyor

Aquacity Denizli'de yer alan ve 2016 yılının ikinci çeyreğinde kapılarını açacak olan AquaMall, dünyaca ünlü moda ve yeme-içme markalarını ilk kez Denizlililer ile buluşturacak. AquMall AVM, şehrin cazibe merkezi haline gelecek. AquaMall üzerinde yer alan sosyal tesis profesyonel işletmesi ile Aquacity sakinlerine kaliteli bir sosyal yaşam fırsatı sağlayacak. Bu alanda yüzme havuzları, fitness center, yürüyüş parkurlar, basketbol sahası ve tenis kortları hizmet verecek. 

Aquacity Denizli örnek daireleri büyük ilgi görüyor

İzmir anayolu üzerinde, merkeze yakın bir konumda

Şehrin otellerini, ticaret borsasını, fuar ve park alanlarını içine alan ve her geçen gün daha da gelişen batı aksında yer almasıyla da Denizlilere büyük avantaj sağlayacak Aquacity Denizli, İzmir anayolu üzerinde, merkeze yakın bir konumda bulunuyor. Aquacity ile beraber giderek değerlenen bölgede planlanan bazı projeler arasında üniversite, ticaret borsası ve büyük otel zincirleri gösteriliyor.

Satışlar devam ediyor

Sinpaş’ın 42 yıllık güvencesiyle, konut satış fiyatının yüzde 70’i ve üzeri oranda yapılan peşin ödemelerde yüzde 12 indirim ya da 48 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunan Aquacity Denizli’de bin 500 TL’den başlayan taksitlerle ev almak mümkün.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Aquacity Denizli