AquaCity Denizli'de örnek daireler hazır

4 ayrı etap halinde inşa edilen AquaCity Denizli'de 1+1 ve 3+1 tipindeki örnek daireler ziyarete açıldı

AquaCity Denizli'de örnek daireler hazır

Sinpaş tarafından Denizli'de inşa edilen AquaCity projesinde örnek daireler hazırlanarak ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 1+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan örnek daireler özel dekorasyonlarıyla da dikkat çekiyor.

1+1 dairede deniz teması
Su ve yeşil teması ve 55 metrekare kullanım alanlı 1+1 örnek dairesinde "denizcilik" konsepti esas alındı.Denizciliğe ilgi duyanlar için özel olarak dizayn edilen örnek daireden, mobilya detayları rahat yaşam tarzını, aksesuarlar ise seyahat duygusunu yansıtmayı hedefledi. Dairede ağırlıklı olarak mavi, meyaz ve gri renk tonları kullanıldı.  

AquaCity Denizli'de örnek daireler hazır

3+1 örnek dairede doğa konsepti
Auacity Denizli projesinin 121 metrekare kullanım alanına sahip örnek dairesi ise "doğa" konseptiyle tasarlandı.Tek çocuklu ailenin ihtiyaçları baz alınarak tasarlanan projede, mercan ve sarı renkli aksesuarlar kullanıldı.. 

Ege'nin en büyük temalı projesi: AquaCity
Sinpaş'ın Denizli'de hayata geçirdiği ve Ege Bölgesi'nin en büyük temalı yaşam olma özelliği taşıyan AquaCity projesi, toplam 210 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor. Projenin en ilgi çekici tarafı ise, Maldivler bölgesinden gelen özel kumlarla oluşturulan sahil konsepti... Kumsalın yanı sıra palmiye ve tropik ağaçlarıyla dikkat çeken ApuaBeach'de de çocuklar su kaydırakları ile eğlenme imkanı bulacak.

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Aqua City