Aquacity Denizli'nin örnek dairesi hazır

Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Aquacity Denizli'de örnek daireler hazırlandı. Projede daire teslimleri Haziran 2017'de başlayacak

Aquacity Denizli'nin örnek dairesi hazır

Sinpaş Yapı imzasıyla inşa edilen Aquacity Denizli'de örnek daireler yatırımcıları bekliyor. Haziran 2017'de teslim edilmesi planlanan projede, 1.500 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Aquacity Denizli'de örnek daire hazır
Denizli'de Sinpaş Yapı imzasıyla inşa edilen Aquacity Denizli'de örnek dairelere büyük ilgi gösteriliyor. Modern ve samimi bir biçimde dekorasyonu gerçekleştirilen daireler farklı konseptlere uygun bir biçimde tasarlandı. Yeşi ve su temalı biçimde hazırlanan 1+1 örnek dairede denizci konsepti, 3+1 örnek dairenin konsepti ise doğa oldu.

Aquacitye Denizli'de fiyatlar 193.250 TL'den başlıyor
Toplam 210 bin 721 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Sinpaş Aquacity Denizli projesinde toplam 902 konut bulunuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının ise 193.250 TL'den başladığı ve 911.950 TL'ye kadar yükselebildiği Aquacity'de ilk teslimler Haziran 2017 tarihinde başlayacak.

Aquacity Denizli'de fırsatlar sürüyor
Projede ev sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan kampanyada da 48 ay vade farkı ödemeden ve 1.500 TL'den başlayan taksit seçeneği geliştirildi. Diğer taraftan Aquacity Denizli'de yer verilen sosyal imkanlar arasında yüzme havuzları, fitnes center, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortları ifadelerini kullandı

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Aquacity Denizli