AquaCityDenizli'nin ilk etabına büyük ilgi

Denizli'de hayata geçirilen AquaCity Denizli'nin, satışa açılan ilk etabının yüzde 50'si 45 gün içinde satıldı

AquaCityDenizli'nin ilk etabına büyük ilgi

Sinpaş Yapı'nın AquaCity projesi, sadece Denizli'nin değil Ege Bölgesi'nin en büyük temalı yaşam projesi olarak yükseliyor. Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkleri barındıran AquaCity'de, su ve yeşille iç içe farklı konseptlere sahip 4 farklı yaşam alanı ve "street mall" konseptiyle geliştirilen geniş bir alışveriş merkezi yer alıyor.

AquaCity'ye büyük ilgi
Ege bölgesi için birçok yeniliğe imza atan AquaCity projesi'nde satışta açılan dairelerin yüzde 50'si kısa bir süre de satıldı. Zengin bir yaşam sunan AquaCity Denizlilerden yoğun ilgi görüyor. AquaCity projesi'nde yer alan, 1+1'den 4+1'e uzanan farklı büyüklükteki daire seçenekleri, uygun ödeme koşulları ve lansmana özel fiyat avantajları ile satışa sunuluyor.

Farklı konsept
Sinpaş AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı konseptte yaşam seçenekleri yer alıyor. Tropikal bölgelerden gelen özel ve beyaz kumlarla oluşturulacak kumsal alanı AquaBeach'de yer alıyor. AquaBeach'de, çocuklar için suyla oyun oynayabilecekleri bir havuz, su kaydırağı ve tüm ailenin birlikte açıkhavada sinema keyfi yaşayabileceği Aqua Cine adlı bir Açıkhava sineması yanında, kumsal kenarında bungolovlar ve suya uzanan terasları ile Aqua Club yer alıyor.

Sinpaş Yapı AquaCity

Uzun ve titizlikle yapılan çalışmalar sonucu Denizlililerin ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilen AquaMansion'da, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam konseptinde, suya sıfır bir yaşamın ayrıcalığı az katlı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor.

AquaHomes&Gardens'da ise, göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. Bir yakada göller, diğer yakada renk renk çiçek ve meyve bahçelerinin çevrelediği AquaHomes&Gardens'da, huzurlu ve dingin bir yaşam Denizlilileri bekliyor.
Projenin bir diğer yaşam konsepti olan AquaTowers'da Denizli'nin en yüksek ve en prestijli kuleleri yer alacak. Denizli için yeni bir ikon haline gelecek kuleleraltındaki Street Mall mağazaları ve spor tesisleri şehrin yeni zirvesi olarak yükselecek.

Aileler ve çocuklar için sosyal olanaklar
Konutların içindeki yaşamla birlikte çevredeki yaşamı da öne çıkaran projede, dileyen plaj voleybolunun keyfini ve heyecanını yaşarken, dileyenler Beach Cafe'nin iskelesinde ya da göl kenarında sakin bir köşede oturup günün yorgunluğunu atabilecek. Kıyı ve seyir terasları, bungalovlar, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar, açıkhava sineması, dilediğiniz her vakit spor yapabileceğiniz AquaFitness Park, çim teraslarda hamak keyfi ve daha birçok sosyal olanak, AquaCity'deki hayatı renklendiriyor.

Site içerisinde huzurlu, güvenli ve keyifli bir ortamda vakit geçirebilmesi, sorunsuz bir ortak yaşam sürdürebilmesi için ilk beş yılzSinpaş'ın profesyonel site yönetim anlayışıyla işletilecek olan Denizli AquaCity'de, site sakinleri daha sonra isterlerse yönetimi değiştirebilecekler. Tüm AquaCity sakinleri düşünülerek planlanan sosyal olanaklardan, fitness ve kapalı yüzme havuzu gibi alanlar üyelik sistemi ile kullanılırken, site aidatları dahilinde sadece profesyonel temizlik, çevre bakım ve güvenlik hizmetleri veriliyor olacak. Böylece site sakinleri büyük bir kompleks içinde yer alan bu hizmetlerden ekonomik koşullarda faydalanabilecekler.

Denizlililerin yeni alışveriş ve yaşam merkezi AquaMall'da
AquaCity'defarklı tipte konutlarının ve renkli sosyal yaşamının yanı sıra, ticari alanlarıyla da Denizli'nin yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor. Proje alanı içerisinde, Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olacak AquaMall'un inşasına başlanmış durumda. Alışveriş Merkezi'nin yönetimi ve kiralama süreci için perakende sektörünün öncü kuruluşu Metro Properties ile anlaşma imzalandı.

AquaMall mevcut Metro Grosmarket'in devamında, İzmir Otoyolu üzerinde yer alacak. Burada çeşitli büyüklükte mağazalar, açık ve kapalı spor tesisleri ve Kent Meydanı ile sadece AquaCity sakinlerinin değil tüm Denizlilerin gözde buluşma merkezi olacak.