Aquamarin Tower Samsun

Aquamarin Tower Samsun satılık daire büyüklükleri 250 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor

Aquamarin Tower Samsun

Aquamarin Tower Samsun projesi 4+1 ve 7+2 daire tiplerinden oluşuyor. Aquamarin Tower Samsun’da 44 adet daire bulunuyor. Aquamarin Tower Samsun Çetinkaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Aquamarin Tower Samsun satılık daire büyüklükleri 250 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

5 bin 640 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Aquamarin Tower Samsun Evleri’nde kamelya, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı, açık otopark, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, sinema, mescit, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

27 kattan meydana gelen ve akıllı ev sistemi ile tek blok şeklinde inşa edilen Aquamarin Tower Samsun projesi Atakum'u şehir merkezine bağlayan yeni bulvara 1 dakika yürüme mesafesinde yükseliyor.

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Aquamarin Tower Samsun satılık daire fiyatları 450 bin TL ile 1 milyon 500 TL arasında değişiyor. Aquamarin Tower Samsun ödeme planı kapsamında kişiye özel seçenekler sunuluyor. 40'ı 4+1, 4'ü ise dubleks ve penthouse tipinde dairelerin bulunduğu Aquamarin Tower Samsun daire sahiplerine lobi, resepsiyon, asansör, yangın merdiveni, jeneratör, hidrofor, yük asansörü, çamaşır odası, balkon, ebeveyn banyosu ve giyinme odası, su deposu, sprinkler sistemi gibi özellikler de sunuyor.

Aquamarin Tower Samsun Balaç mevkiinde konumlandırılıyor. Aquamarin Tower Samsun Küçükkolpınar Mahallesi sınırları içinde yer alıyor.

Aquamarin Tower Samsun adres bilgileri: Küçükkolpınar Mah. 662. Sok. Balaç mevkii Atakum/Samsun

Aquamarin Tower Samsun iletişim bilgileri
444 99 40

Firma Bilgisi: Çetinkaya Inşaat
Proje Bilgisi: Aquamarin Tower