Aradığınız Ev Ayşegül Park Evleri

6 bin metrekare alan üzerine yapılan Ayşegül Park Evleri, 6 katlı bloklardan meydana getirilmektedir

Aradığınız Ev Ayşegül Park Evleri

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da hayata geçirilen olan proje Özsistem İnşaat tarafından meydana getirilmektedir. 6 bin metrekare alan üzerine yapılan Ayşegül Park Evleri, 6 katlı bloklardan meydana getirilmektedir. Değişik özelliklerde projelendirilmiş olan Ayşegül Park Evleri'nde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireli evler bulunmaktadır.

Ayşegül Park Evleri özellikleri
2014 yılının Aralık ayında bitirilip sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ayşegül Park Evleri'nin özellikleri arasında çocuklar için çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı, süs havuzu, yürüyüş parkuru, fitness salonu gibi sosyal alanlar bulunmaktadır. Projede her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve yaşayacak olan herkes için bir sosyal aktivite düşünülmüştür. Kapalı otoparkı ile de park sorununu ortadan kaldıran Ayşegül Park Evleri uzun yıllar huzurla yaşanacak bir ortam haline getirilmiştir.

Ayşegül Park Evleri fiyatları
Ayşegül park evlerinin değişik büyüklüklere göre değişen fiyat listesi bulunmaktadır. 102 metrekare 2+1 daireler 300 bin liradan, 110 metrekare 3+1 daireler 300 bin liradan, 162 metrekare 4+1 daireler 425 bin liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Aynı zamanda Ayşegül Park Evleri'nin ödeme planı kapsamında banka kredisi ve firma bünyesinde düzenlenen taksitlendirme seçenekleri bulunmaktadır. Güvenilir ve Özsistem İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Ayşegül Park Evleri'nde sizde bir ömür geçirmek istiyorsanız 1216 446 81 61 nolu telefon numarasından yetkililere ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ailenizle mutlu, huzurlu ve sosyal bir hayat yaşamak istiyorsanız mutlaka Ayşegül Park Evleri'ne bir göz atmalısınız

 

Proje Bilgisi: Ayşegül Park Evleri