Aradığınız ev Kent’Sell ‘mağazaları’nda

Markalı konut projelerinde satın alma yoluyla portföy oluşturan EYG Grup ve Grup şirketi Kent’Sell, ‘konut mağazası’ dönemi başlattı. 10’un üzerinde ‘konut mağazası’nda satış hizmeti veren şirket tüketiciye binin üzerinde ev alternatifi sunuyor

Aradığınız ev Kent’Sell ‘mağazaları’nda

Konut sektörüne, bitmiş ev ve ikinci el konut satışlarında yeni iş modeli kazandıran EYG Grup ve Grup şirketi Kent'Sell , 'konut mağazaları' aracılığı ile ev sahibi olmak isteyenlere bir çok alternatif ev sunuyor. 'Konutun mağazası da olur muymuş?' demeyin, haberimizi okuyun.

Kent'Sell şirketi İstanbul ve Anadolu yakasının bir çok bölgesine yayılmış ve Bursa'da bugün itibarıyla toplam 12 bin konutun site yönetimini gerçekleştiriyor. Şirket markalı konut projelerinden oluşan bu sitelerde aynı zamanda 2'nci el konut satışı ve kiralama hizmetleri de sunuyor. İstanbul'da çeşitli projelerden satın alma yoluyla geniş bir portföy oluşutan şirket, 1'nci el konut konut satışında da tüketiciye alternatifler sunuyor. Sattığı konutların bulunduğu sitelerin yönetimini de yürüten Kent'Sell böylelikle satış sonrasında müşteri menmuniyetini de en üst düzeyde sağlamayı hedeflliyor.

Mağaza sayısı şimdilik 16
Şirket bu sayılan hizmetleri şu an 16 projede sunuyor. Bir başka ifadeyle şirketin 16 konut mağazası bulunuyor. Kent'Sell Genel Müdürü Cüneyd Dişkaya, 'Her projede satış ofisimiz ve satış ekibimiz var. bu satış ofislerimizin özelliği tek bir projenin tanıtımının ve satışının yapılmadığı tüm projelerimizin satışının yapıldığı ofisler olması. Konutta mağaza dönemini başlatmış olduk. Kent'Sell'de size uygun bi rev mutlaka vardır diyebiliriz. Tüketiciler her ofisimizde zaman kaybetmeden, farklı lokasyonlardaki bine yakın portföyü inceleyip ev alabilir" diye konuştu.

2014'te 600 ev sattı
2014'te 1'nci el ve 2'nci el de toplam 600 konut satışı gerçekleştirdiklerini kaydeden Dişkaya, bu satışların portföylerindeki Evvelİstanbul, Maslak Mashattan, Bahçeşehir Spradon, Halkaşı Divan Residence projelerinde yapıldığını söyledi.Dişkaya önümüzde 5 yıllık süreçte yılık bin konut satışına ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, konut mağazası sayısını da İstanbul'da her 5-10 kilometrelik alanı kapsayacak şekilde bölgesel satış ofisleri oluşturarak artıracakları bilgisini verdi.

'Kiranızı kendi evinize ödeyin'
Cüneyd Dişkaya, sattıkları dairelerin tamamlanmış yaşama geçmiş projelerde bitmiş ürün olduğuna dikkat çekerek, bizden daire alanlar hemen evlerine taşınabiliyor ya da kiralayabiliyor. Bizden ev alanların çoğunlukla ilk evlerini aldıklarını düşündüğümüzde kiralarını kendi evlerine ödediklerini söyleyebiliriz" dedi. Kiralama hizmeti ve kendilerine ait Deco's firması ile deorasyon tasarım hizmeti de sunduklarını dile getiren Dişkaya bir evle ilgili hemen hemen tüm süreçleri tek elden yürütüyor olmaların da tüketici için büyük avantaj oluşturduğuna değindi.