Arap sermayesi Türkiye'ye akacak

Ortadoğu'nun en büyük gayrimenkul şirketlerinden olan Maknoon Grup Genel Müdürü Jamila Öztürk, ekonomik istikrarın Arap yatırımcıyı Türkiye'ye çekeceğini söyledi

Arap sermayesi Türkiye'ye akacak

Orta doğunun en büyük gruplarından Majdi Muhammet HARİRİ ‘nin kurucusu olduğu Maknoon Grup Türkiye’deki yatırımlarını ve yeni projelerini Dubai’de tanıtıyor.

Ekonomik istikrar yatırımcıyı çekiyor
Dubai’de ev sahibi konumunda olan Maknoon Grup Genel Müdürü Sn; Jamila Öztürk, Türkiye aşığı biri olarak Dubai ‘de yaptığı açıklamada:

'Türkiye, Ortadoğu’nun yolu oldu. Biz şirket olarak bu fuarda oldukça avantajlıyız hem ev sahibi konumundayız, hem de Türkiye’ye yatırım yapan güvenilir bir firmayız. Suudi Arabistan’ın Türkiye’ye yatırım yapması, Maknoon Grubu’un buna öncülük etmesi benim için iftihar verici. Ortadoğu’nun en kuvvetli Grubu’nu Türkiye’ye getirmekten mutluluk duyuyorum.' dedi.

Maknoon Gru Dubai

Arap sermayesi Türkiye'ye akacak
Öztürk, Türkiye ekonomisindeki istikrarın devam etmesi halinde Ortadoğulu yatırımcının Türkiye'ye gelmeye devam edeceğini de belirterek sözlerine şöyle devam etti:

'Arap sermayesi şuan ve gelecek 20 yıl için Türkiye’ye akacak. Bu yıllar Altın yıllar olacak. Türkiye istikrarı bu şekilde devam ettiği sürece biz paramızı buraya gömmeye hazırız. Ortadoğu’nun deviyiz, Türkiye’nin de devi olmaya adayız. Biz Maknoon olarak nereye gidersek Ortadoğu gözünün kapalı bizi takip ediyor. rap sermayesi şuan ve gelecek 20 yıl için Türkiye’ye akacak. Bu yıllar Altın yıllar olacak. Türkiye istikrarı bu şekilde devam ettiği sürece biz paramızı buraya gömmeye hazırız. Ortadoğu’nun deviyiz, Türkiye’nin de devi olmaya adayız. Biz Maknoon olarak nereye gidersek Ortadoğu gözünün kapalı bizi takip ediyor. Türkiye istikrarı bu şekilde devam ettiği sürece biz paramızı buraya gömmeye hazırız. Ortadoğu’nun deviyiz, Türkiye’nin de devi olmaya adayız. Güvenli, öz verili, müşterisi cevher gibi işleyen bir firmayız. Suudi Arabistan’da ve Körfez ülkelerinde çok güzel yatırımlarımız var. Ortadoğu’nun en kuvvetli şirketlerinden biriyiz.  Türkiye dört mevsimi yaşayan bir ülke, ben de Türkiye’ye dört mevsimi yaşatmaya seve seve hazırım. Yeter ki onlar beni takip etsin. Biz Maknoon olarak nereye gidersek Ortadoğu gözünün kapalı bizi takip ediyor.'