Arap-Türk Zirvesi'nde ONS İncek'e büyük ilgi

10. Gayrimenkul Fuarı Arap-Türk Zirvesi'ne katılan Ons İnşaat, Körfez yatırımcısına Ons İncek projesini tanıttı

Arap-Türk Zirvesi'nde ONS İncek'e büyük ilgi

Hafta sonu İstanbul'da yoğun ilgiyle gerçekleşen 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde yerini alan ONS İnşaat, Körfez yatırımcısının karşısına ONS İncek projesi ile çıktı. 

ONS İncek'e Arap yatırımcıdan büyük ilgi
Ankara'nın hemen tapu teslimli az sayıda projesinden biri olan ONS İncek'in Ankara'da yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan ONS Şirketler Grubu Başkanı Tuna Atalay, uyulamalarında uluslararası kalite standartlarına büyük önem verdiklerini söyledi. Atalay, proje kalitesiyle yerli yatırımcının yanı sıra yabancı yatırımcıdan da büyük ilgi gördüklerini, özellikle elçiliklerin projelere büyük ilgi gösterdiğini belirterek:

"Son 6 aylık dönemde toplam satışların % 30’undan fazlası yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleştirildi, proje kapsamındaki yaklaşık 3 tapudan 1’i özellikle Körfez ülkelerinden gelen yatırımcıya gitti" ifadelerini kullandı.

Arap-Türk Zirvesi'nde ONS İncek'e büyük ilgi

ONS İncek Projesi
Toplam 39 bin 168 metrekare üzerinde inşa edilen ONS İncek Residence 41, 43 ve 45 katlı üç bloktan meydana geliyor. Projede yer alan 992 daire 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerden oluşuyor.  45 ticari ünitedeye de yer verilen ONS İncek'de market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük ihtiyaçlara da yanıt verecek sosyal olanaklar için yer ayrıldı. 

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek