Araplar’dan Trump’a yoğun ilgi

Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul’un rezidansları Arap yatırımcıların beğenisini topladı

Araplar’dan Trump’a yoğun ilgi

01 Kasım 2013 / emlakwebtv
Dubai’de 8-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen emlak fuarı Cityscape’e katılan ve DOĞAN Holding yatırımıyla Mecidiyeköy’de yükselen, Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul’un rezidansları Arap yatırımcıların beğenisini topladı. 2012’de açılan Trump Alışveriş Merkezi’nin doluluk oranı yüzde 95’i buldu. 2013 başından bu yana ziyaretçi sayısının yüzde 75 yükseldi.

TRUMP Towers projesi ulaşım ve özel depo alanlarıyla dikkat çekiyor
TRUMP Towers projesinin rezidans bölümünde satışı devam eden daire büyüklükleri 102 ila 258 metrekare arasında değişiyor. Tavandan yere kadar cam cephe olarak planlanan daireler, 70 şişe kapasiteli şarap mahzeni ve özel depo alanları ile dikkat çekiyor. Projenin metroya direkt bağlantı tüneli de bulunuyor.

Trump Towers İstanbul’a yoğun ilgi var
Mecidiyeköy’deki Trump Towers İstanbul’a yatırım yapan Azeri işadamı, Palmali Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mansimov Gurbanoğlu projenin başlangıç aşamasında yatırım amaçlı olarak 7 rezidans dairesi satın aldı. Ayrıca Trump Towers’da 36 bin metrekarelik ofis bölümünün 30 bin metrekaresi dolu Kalan 6 bin metrekarelik bölümü 3 bin metrekaresi için görüşme aşamasında.
Dubai’den Al Masar Holding’den Rashid El Noaimi, 26’ncı kattaki 258 metrekarelik rezidansla ilgilendi.

TRUMP Towers hakkında detaylı bilgi için: www.trumpistanbul.com.tr