Arçelik Buzdolapları, Hayatı Kolaylaştırıyor

Arçelik, son teknolojiyle donatılan ve enerji tasarrufu sağlayan buzdolabı seçenekleri ile yiyecekleri besin değerlerini kaybetmeden uzun süre taptaze tutuyor

Arçelik Buzdolapları, Hayatı Kolaylaştırıyor

12 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Arçelik’in birbirinden üstün teknolojik özelliklerle donattığı buzdolapları doğanın tazeliğini buzdolabına taşıyor. Mavi ışığıyla yiyeceklerin besin değerlerini korurken, iyonizer teknolojisiyle de bakteri oluşumunu önleyerek kötü kokuları engelliyor. Tüm özellikleriyle hayatı kolaylaştıran Arçelik buzdolapları hem sebze ve meyvelerin dalından yeni koparılmış gibi taze kalmasını sağlıyor, hem de tasarımıyla dikkatleri üzerlerine topluyor.

8850 SBS NY (Cool Control)
Dört kapılı gardırop tipi Arçelik no-frost buzdolabı, cool control bölmesi ile 77 litrelik soğutucu-dondurucu olarak değiştirilebilir hacme sahip. A+ sınıfı üstün enerji performansı ile enerji tasarrufu sağlayan buzdolabı, Piano Black siyah dış görünümü ile de şık bir tasarım sunuyor. Özellikleri arasında yer alan Mavi Işık Teknolojisi sayesinde buzdolabında sebzeler tıpkı doğadaymış gibi ışık almaya devam ediyor. Bu teknoloji gıdalardaki besin değerini ve doğal tazeliklerini koruyor.

Arçelik 8850 SBS NY buzdolabı, iyonizer Teknolojisi sayesinde, buzdolabında pozitif iyon yüklü partikülleri yok eder ve kötü koku oluşumunu engeller. Bakteri, küf, mantar, kötü kokular gibi bütün pozitif yüklü partikülleri konvansiyonel yöntemlerden farklı olarak, ortam havasının durağanlığını etkilemeyecek şekilde onların hareket kabiliyetini azaltarak deaktive eder. Antibakteriyel kapı contası, koku filtresi, otomatik su pınarı gibi özellikleri bulunan ürün yumuşak açılış mekanizmalı Minibar Bölmesi ile içeceklere kolay ulaşım imkânı sunuyor. Her rafa hava üfleyen “multi-flow” soğutma sistemi, yeni no-frost sistemi ve istendiği zaman istendiği kadar buz elde edilmesini sağlayan “Otomatik Buz Makinesi” özelliği ile mutfakların vazgeçilmezi olacak Arçelik buzdolabı son derece düşük bir ses seviyesi ile çalışıyor.

2486 CEI
Geniş hacmiyle dikkat çeken Arçelik Full No-Frost Kombi Buzdolabı A+ sınıfı üstün enerji performansı ve iz bırakmayan inoks dış görünüm ve şık tasarımlı kapı sapları ile göz dolduruyor. Elektronik kontrol paneli, her bölmenin sıcaklığının ayrı ayrı ayarlanabilmesi imkânı, hızlı dondurma ve hızlı soğutma fonksiyonları ve buzdolabının kullanılmadığı durumlarda ekstra enerji tasarrufu sağlayan “EcoFuzzy” fonksiyonuna sahip olan Arçelik buzdolabı mavi ışık teknolojisini de içeriyor.

Antibakteriyel kapı contası, iyonizer teknolojisi, koku filtresi ve kapı açık alarmı bulunan bu ürün kolay buz elde edilmesini sağlayan, manuel su beslemeli otomatik buz makinesi özelliğine de sahip. Çok düşük ses seviyesi ile çalışan Arçelik buzdolabı toplam 630 litre hacme sahip.

2475 CEI
Arçelik Full No-Frost Kombi Üç Kapılı Buzdolabı, Cool Control bölmesi sayesinde 67 litrelik ister soğutucu ister dondurucu olarak kullanılabiliyor. A sınıfına göre %20 daha tasarruflu olan ve üstün enerji performansı sunan Arçelik buzdolabı dokunmatik elektronik kontrol sistemi ile her üç bölmenin ayrı ayrı sıcaklık ayarlarını yapmaya fırsat veriyor. Hızlı dondurma ve hızlı soğutma fonksiyonları bulunan ürün buzdolabının kullanılmadığı durumlarda ekstra enerji tasarrufu sağlayan EcoFuzzy ve ‘Tatil” fonksiyonlarına da sahip. Her rafa hava üfleyen “multi-flow” sistemi, Mavi Işık teknolojisi, antibakteriyel kapı contası ve iyonizer teknolojisi bulunan Arçelik buzdolabında krom şişelik bölümü de yer alıyor. Yeni no-frost sistemiyle donatılan ürün toplam 530 litre hacme ve düşük ses seviyesine sahip.