Arçelik’ten yılbaşı hediye seçenekleri

Yeni yılda Arçelik Gurme çay makinesi sıcacık çaylarla içinizi ısıtırken, Arçelik 3D LED TV ise televizyon keyfinizi ikiye katlayacak

Arçelik’ten yılbaşı hediye seçenekleri

09 Aralık 2013 / emlakwebtv
Arçelik bu yılbaşında da sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden kullanışlı hediye seçenekleri sunuyor. Yenilikçi bir teknolojiyle tasarlanan Arçelik Gurme çay makinesi ve seyir keyfini en üst düzeyde yaşatan Arçelik 3D LED TV alternatifler arasında ön plana çıkıyor.

Arçelik gurme çay makinesi
Arçelik Gurme çay makinesi, çay tutkunu sevdiklerinizin yüzünü güldürecek. Yeniliklerin öncüsü Arçelik, çayın uzun süre taze kalmasını sağlayan filter sense özel demleme teknolojisiyle hazırlanan ürün ile unutulmaz çay saatleri vaat ediyor. Türk usulü demleme çay özelliği sunan Arçelik Gurme çay makinesinde, çayın miktarı, çeşidi ve miktarı ayarlanabiliyor. Hafif, normal ve sert şeklinde kişiye özel seçim yapılabilen üründe, siyah, yeşil ve değişik bitki çaylarını ideal sıcaklıkta demleme gibi özelliklerin tümü bu yenilikçi ürünü gurme olarak tanımlıyor. Zamanlama özelliği sayesinde çayı istenilen zamanda hazırlayan üründe, özel su transferi sistemi su ısıtıcısı haznesine konulan suyun otomatik olarak demleme haznesine aktarılmasını sağlıyor. Cam demlik ve su ısıtıcısıyla çayı daha berrak olarak görebileceğiniz çay makinesi kolayca temizlenebiliyor.

Arçelik gurme çay makinesi ve Arçelik LED TV
Arçelik’in yılbaşı için sunduğu hediye seçeneklerinden biri de 3D LED TV. Arçelik A55-LW-9377 ile yeni yılda da televizyon keyfini doya doya yaşayın. Düşük enerji tüketimi ile enerji tasarrufu sağlayan ve 6 adet gözlükle sunulan Arçelik 3D LED TV, üstün teknolojisi ve şık tasarımıyla oldukça ideal bir hediye seçeneği. Canlı renkleri ve LED teknoloji sayesinde sahip olduğu daha doğal ve daha net görüntüsü yanında dış görünüşü ile de göze hitap eden, teknoloji ve estetiği mükemmel bir uyum içinde birleştiren Arçelik LED TV 1920x1080 çözünürlüğü sayesinde yüksek resim kalitesi ve 400 hz ppr tarama hızı ile de keskin bir görüntü sunuyor. Dinamik Kontrast Plus özelliği, görüntüdeki siyah ve beyaz arasındaki farkın netleşmesini sağlıyor, USB’ye dijital yayınları kayıt özelliği, kayıt anında başka bir program seyredebilmeye imkan veriyor.