Aremas ve Eva Eğitimlere başlıyor

Aremas ve Eva, Konut projelerinin başarılı bir şekilde satılabilmesi için “Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Eğitimleri” başlatıyor

Aremas ve Eva Eğitimlere başlıyor

3 Eylül 2012 / emlakwebtv
Konut projesi pazarlama uzmanı Aremas ve Gayrimenkul Değerleme firması  EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, gayrimenkulün temel kavramları konusunda bilgili ve konut sektöründe satış/ pazarlama alanında uzman ekiplerin yetiştirilmesi amacıyla eğitimlere başlıyor.
Eğitimle, gayrimenkul sektöründeki farkındalığı arttırmak, sektörde alanında kaliteli eleman ihtiyacını karşılamak ve uygulamaya yönelik personel geliştirmek amaçlanıyor. Kurumsal gayrimenkul şirketlerinin satış ve pazarlama departmanlarında çalışmak isteyen ve halihazırda çalışan kişilere yönelik düzenlenen bu eğitime, sınırlı kontenjanla katılım alınacak, programın sonunda başarılı olanlara ise sertifika verilecek.
2 gün sürecek eğitim:
-Kanunlarımızda ve uygulamada gayrimenkul,
-Tapu kavramı,
-İmar işlemleri,
-Mülkiyet hakkı ve yasal belgeler,
-Satış pazarlama strateji raporları hazırlamak ve yorumlamak,
-Bir konut projesinin doğru ve etkin satılabilmesinin yolları,
-Pazarlama planı oluşturma,
-Alternatif pazarlama araçları,
-Pazarlamanın alt başlıkları,
-Medya satın alma ve planlama,
gibi başlıkların yanı sıra, satışa çıkmadan yapılması gerekenler, satış süreci ön hazırlıkları ve etkin müşteri ilişkileri yönetimi, farklı müşteri ile başa çıkma, nasıl şerefiyelendirme yapılır, örneklerle şerefiyelendirme çalışmaları gibi konularda anlatılıyor.
Konut pazarlama ve satışı konularında Vedat Aslan’ın ana eğitmen olacağı programda;   gayrimenkul sektörü,  kanunlarımızda ve uygulamada gayrimenkul, tapu ve imar kavramı, mülkiyet hakkı ve yasal belgeler, şerefiyelendirme ile bilgileri Lisanslı Değerleme Uzmanları Zuhal Balsarı ve Özdil Şahin verecek.