Arena Residence fiyatları 160 bin TL'den başlıyor!

Pusula İnşaat Arena Residence Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. Projede anahtar teslimlerin 3 ay sonra yapılması planlanıyor

Arena Residence fiyatları 160 bin TL'den başlıyor!

27 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Pusula İnşaat Arena Residence Beylikdüzü’nde yer alıyor. Arena Residence stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.12 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan Arena Residence projesinde toplam 360 adet konut ve 20 adet dükkan yer alıyor.

7 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan Arena Residence teslim tarihi olarak bir tarih vermezken, teslimler hemen gerçekleşiyor. Arena Residence fiyatları 160 bin TL’den başlıyor. Arena Residence ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat ile banka kredisi imkanı sağlanıyor.

Arena Residence yatırım amacı ile konut sahibi olmak isteyenlere de yüzde 100 kira geliri garantisi sunuyor. 3 ay sonra anahtar teslimlerinin gerçekleşeceği Arena Residence projesinde yer alan özeliklerden bazıları şöyle: Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, buhar odası, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları.

Arena Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde konumlandırılan Arena Residence adres bilgileri şöyle: Atatürk Mahallesi 516 Sokak No:5 Beylikdüzü/İSTANBUL

Arena Residence iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 854 11 00
Web: www.beylikduzuarena.com

Proje Bilgisi: Arena Residence