Aris Grand Tower satışları başladı

Beylikdüzü Esenyurt aksında hayat bulan Aris Grand Tower projesinde bugün düzenlenen basın toplantısı ile satışlar başladı

Aris Grand Tower satışları başladı

Beylikdüzü Esenyurt aksında hayat bulan Aris Grand Tower projesinde bugün düzenlenen basın toplantısı ile satışlar başladı. Lansman dönemine özel olarak Aris Grand Tower fiyatları 229 bin TL'den başlıyor. Yatırımcısına yüzde 100 kazandıran Aris Park projesinden sonra, Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi ile hayata geçirilen Aris Grand Tower'da 310 konut ve 18 ticari ünite bulunuyor. Projenin mimarisi Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. 

44 bin metrekare inşaat alanına sahip Esenyurt Aris Grand Tower projesi, 110 milyon TL yatırım ile hayata geçiriliyor. Esenyurt'ta yer alan proje E-5 Otoyolu'na bağlanan yol üzerinde yükseliyor. Proje, E-5 Otoyolu ve metrobüse 2 dakika, TEM Otoyolu'na 5 dakika mesafede bulunuyor. Projede, cadde üzerinde yer alacak olan ticari ünitelerde ihtiyaçlara cevap verecek bir çarşı oluşturulacak. 

Aris Grand Tower satışları başladı

Projenin 4 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj lanları için ayrılıyor. Aris Grand Tower sosyal donatıları arasında; kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve sosyal donatı alanları bulunuyor. Farklı büyüklüklerde daire seçeneklerinin bulunduğu Aris Grand Tower projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 70 metrekare ila 170 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor. 

Lansmana özel fiyatlar

Aris Grand Tower fiyatları 229 bin TL'den başlıyor. Ön talep dönemine özel ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar ile ilgi gören projede alternatif ödeme planları ile ödeme kolaylığı sağlanıyor. Anlaşmalı bankalar ile uygun oranlarda kredi kullanılabilen Aris Grand Tower projesinde, yüzde 25 peşinat ile proje bünyesinde de sıfır faiz ile 36 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Zerka İnşaat-Nihal-Kaymakçı-Gürboğan
Proje Bilgisi: Aris Grand Tower