Aris Grand Tower'da fırsat dönemi

İstanbul Beylikdüzü-Esenyurt aksı üzerinde inşa edilen Aris Grand Tower'da yüzde 15 peşinat ve ayda 1.900 TL taksitle ev sahibi olma fırsatları başladı

Aris Grand Tower'da fırsat dönemi

Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Gürdoğan İnşaat ve Nihal İnşaat ortak girişimiyle Esenyurt'ta hayata geçirilen Aris Grand Tower'da özel bir kampanyaya başlandı. Kampanya kapsamında yatırımcıya yüzde 15 peşinat sonrasında ayda 1.900 TL ile konut sahibi olma şansı sunulacak.

Aris Grand Tower Projesi
Toplam 4 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanı olarak düzenlenen Aris Grand Tower projesi, kapalı yüzma havuzu, fitness merkezi ve sauna gibi sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Dairelerin aireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde hazırlandığı Aris Grand Tower'ın altında ise ÇAmoğlu Mimarlık'ın imzası bulunuyor. Projede toplam 310 konut ve 18 ticari üniteye yer veriliyor. 

Aris Grand Tower örnek dairesi ziyarete açıldı
110 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen Aris Grand Tower'da 1+1 tipi daireler 70-84, 2+1 daireler 106-125, 3+1 daireler ise 170 metrekare genişliğinde olacak. Diğer taraftan projenin örnek dairesi de ziyarete açıldı.

Aris Grand Tower'da kampanya
Proje kapsamında başlatılan kampanya ile birlikte yatırımcılara 1+1 tip dairelerden yüzde 15 peşinat ve ayda 1.900 TL taksitle ev sahibi olma şansı sunuluyor. 2+1 tipi dairelerde ise yüzde 15 peşinat ve ayda 2.900 TL taksit imkanı tanınan Aris Grand Tower'dan ev sahibi olmak isteyenler için hazırlanan bir diğer seçenek de yüzde 50'si 24 ay sonrasında yapılabilecek ödeme imkanı sunuyor. 

Proje; E5, toplu taşıma araçları ve Metrobüs’e 2 dakika, TEM Otoyolu’na ise 5 dakikalık bir  mesafede bulunuyor.

Firma Bilgisi: Zerka İnşaat-Nihal-Kaymakçı-Gürboğan
Proje Bilgisi: Aris Grand Tower