Aris Grand Tower'da ön talep dönemi

Zerka-Nihal-Kaymakçı-Gürboğan İş ortaklığı, Aris Park'ın ardından Esenyurt'taki ikinci projesi için hazırlıklarını tamamladı. Aris Grand Tower için ön talep dönemi başladı.

Aris Grand Tower'da ön talep dönemi

Zerka İnşaat-Nihal-Kaymakçı-Gürboğan İnşaat Aris Park'ın ardından Esenyurt'ta hayata geçireceği ikinci projesi Aris Grand Tower için ön talep toplamaya başladı.

Aris Grand Tower, 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Esenyurt-Beylikdüzü aksında hayata geçirdikleri Aris Park projesi ile yatırımcısına yüksek prim sağlayan Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürboğan İnşaat iş ortaklığı, bölgedeki yeni projeleri için hazırlıklarını tamamladı. Yeni projenin ismi Aris Grand Tower olacak ve fiyatlar 229.000 TL'den başlayacak. 310 konut ve 18 ticari ünitenin yer alacağı proje Çamoğlu Mimarlık tarafından inşa edilecek.

Esenyurt'a 110 milyon TL'lik yatırım: Aris Grand Tower
44 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Aris Grand Tower, Esenyurt'un en değerli lokasyonunda hayata geçiriliyor. Proje 110 milyon TL'lik bir yatırımla hayata geçirilecek ve tüm donatılarıyla yeni bir merkez haline gelecek. Aris Grand Tower, E-5 Otoyolu ve metrobüs'e 2, TEM otoyoluna ise 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Projenin 4 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılacak ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve sosyal donatı alanlarına yer verilecek. 

Aris Grand Tower daire tipleri
Projede farklı büyüklüklere sahip alternatif daire seçenekleri de yer alacak. 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşan üç tip daire seçeneğine yer verilecek olan Aris Grand Tower'de 1+1 tipi daireler 70 metrekareden başlıyor ve 84 metrekareye kadar değişiklik gösteriyor. Projede 2+1 tipi daireler ise 106-125 metrekare arasında değişiklik gösterirken 3+1 tipi daireler ise 170 metrekare genişliğine sahip olacak.

Firma Bilgisi: Zerka İnşaat-Nihal-Kaymakçı-Gürboğan
Proje Bilgisi: Aris Grand Tower