Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

İstanbul'un en değerli bölgelerinden Beylikdüzü-Esenyurt aksında hayat bulan Aris Grand Tower'da örnek daire hazır durumda.

Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

İstanbul'un en değerli bölgelerinden Beylikdüzü-Esenyurt aksında hayat bulan Aris Grand Tower'da örnek daire hazır durumda. 310 adet konutun yer aldığı Aris Grand Tower projesinde 1+1 örnek daire tipi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 

Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişiminin Esenyurt'taki projesi Aris Grand Tower, Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. Konutların yanı sıra 18 adet ticari ünitenin yer aldığı proje 110 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor. 

Zengin sosyal donatı alanları 

Sosyal donatıları ile dikkat çeken projede 4 bin metrekare sosyal donatı ve peyzaj alanları için ayrıldı. Aris Grand Tower projesinde kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve çeşitli sosyal alanlar bulunuyor. 

Farklı büyüklüklerde, alternatif daire tiplerinin yer aldığı Aris Grand Tower'da 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi daireler yer alıyor. Projede 1+1 daire alanları 70 metrekareden 84 metrekareye, 2+1 daireler 106 metrekareden 125 metrekareye, 3+1 daireler ise 170 metrekareye sahip. 

Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

1.900 TL'den başlayan taksitlerle

Aris Grand Tower projesinde 1+1 dairelerde yüzde 15 peşinat 1.900 TL, 2+1 dairelerde yüzde 15 peşinat 2 bin 900 TL'te konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede aynı zamanda yüzde 50'si 24 ay sonra teslimde ödeme seçeneklerine konut alıcılarına sunuluyor. 

TEM Otoyolu'na 5 dakika mesafede

Beylikdüzü-Esenyurt aksında yer alan Aris Grand Tower projesi E-5, metrobüs ve toplu taşıma araçlarına yakın bir mesafede yer alıyor. Avcılar - TEM bağlantı yolunun yanı başında yükselen proje konumu ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. Proje, E-5, toplu taşıma araçları ve metrobüse 2 dakika, TEM otoyoluna ise 5 dakika mesafede konumlanıyor. Aris Grand Tower teslimlerinin ise 2018 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. 

"Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!" Başlıklı Haberin Galerisi

Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

Aris Grand Tower'da örnek daire hazır!

Firma Bilgisi: Zerka İnşaat-Nihal-Kaymakçı-Gürboğan
Proje Bilgisi: Aris Grand Tower